Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Aqualine, BONDECO fűtőelem 500x1266mm, matt fekete, DC512B
Kód: DC512BKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A BONDECO sorozat radiátora a modern ipari megjelenést ötvözi a magas funkcionalitással. Elegáns matt fekete dizájnjának és klasszikus "H" alakjának köszönhetően nemcsak praktikus hőforrássá, hanem fürdőszobája jellegzetes dizájnelemévé is válik. A profilok függőleges elrendezése lehetővé teszi a kényelmes törölközőszárítást, ezáltal növelve otthona kényelmét.
Műszaki adatok
Márka: AQUALINE
Sorozat: BONDECO
Méretek: 500 × 1266 mm
Szín: Matt fekete
Anyag: Acél
Terméktípus: Fürdőszobai radiátor (létra)
Telepítés: Falra szerelhető (csatlakozási távolság 450 mm)
Fűtési lehetőségek: központi, elektromos és kombinált
Teljesítmény: 577 W
Ajánlott elektromos fűtőrúd: 600 W
Csomagolás: 1 db
Garancia: 2 év
Tippünk
A radiátor maximális kihasználása érdekében fűtési szezonon kívül is javasoljuk a kombinált fűtés választását egy 600 W teljesítményű elektromos fűtőrudat hozzáadásával. Kizárólag elektromos fűtés esetén ne felejtsen el beszerezni egy 1/2"-os dugót, és töltse fel a radiátort megfelelő hőátadó folyadékkal (pl. LIKIDO), amely megvédi a karosszériát a korróziótól és a fagytól.
Miért válassza?
Maximális helymegtakarítás: A karcsú kialakítás és a profilmélység nem foglal el felesleges helyet a fürdőszobában, míg az 1,2 méternél is nagyobb magasság elegendő helyet biztosít a textíliák szárításához az egész család számára.
Időtlen dizájn: A matt fekete felület modern, enyhén nyers megjelenést kölcsönöz a radiátornak, amely remekül illik minimalista és loft stílusú enteriőrökhöz.
AQUALINE minőség: Kiváló minőségű acélból készült, precíz felületkezeléssel, amely ellenáll a fürdőszoba párás környezetének és egyenletes hőeloszlást biztosít.
Funkcionalitás: A csatlakozás variálhatósága lehetővé teszi a radiátor integrálását egy meglévő központi fűtési rendszerbe, vagy önálló elektromos fűtőberendezésként való használatát, amit különösen a hideg nyári reggeleken fog értékelni.
Magyarázatok
Elektromos fűtés
Ha a fűtőelem fűtött csak elektromosan, azaz Csak fűtőrúd segítségével szükséges egy ½"-os radiátordugót vásárolni . Ez a ház második furatának eltakarására szolgál, amelyet egyébként a központi fűtés csatlakozószelepéhez használnának.
Javasoljuk, hogy desztillált vízzel töltse fel a fűtőelemet. Ezenkívül a LIKIDO fagyálló hőátadó korróziógátló folyadékot is ajánljuk.
Az adott fűtőelem specifikációjának megfelelően azonos vagy hasonló teljesítményű fűtőrudat javaslunk. A termosztáttal ellátott fűtőrudak szabályozzák a hűtőben lévő folyadék hőmérsékletét.
Központi és elektromos fűtés kombinációja
A kombinált csatlakozás lehetővé teszi a test fűtését központi fűtési rendszerrel, valamint elektromos fűtőrudat is használhat a fűtési szezonon kívüli független fűtéshez. Az adott fűtőtest specifikációjának megfelelően azonos vagy hasonló teljesítményű fűtőrudat javaslunk.
Központi csatlakozású ház esetén attól függ, hogy a rúd szelepen keresztül csatlakoztatható-e (ebben az esetben kombinált szelepet használnak), vagy a rúd külön csatlakozik-e a ház függőleges részéhez (ebben az esetben klasszikus szelepet használnak). Oldalsó csatlakozás esetén mindig kombinált szelepet használnak. A választás manuális szelep vagy termosztatikus fejjel ellátott szelep használata között lehetséges.
Kézi szelep: A hőmérséklet-szabályozás manuális. A melegvíz-ellátás korlátozás nélkül csatlakoztatható a szelep bal/jobb oldalához.
Termosztatikus fejjel ellátott szelep: A beépített termosztát fenntartja a beállított környezeti hőmérsékletet. A termosztatikus fejnek a melegvíz bemeneti pontjánál kell lennie (kivéve a MONO ONE esetében).
Az általunk kínált csatlakozószelepek a leggyakoribb csövekhez (Ø15 mm Cu és Ø16 mm Alupex) való nyomócsatlakozóval vannak ellátva, így a csatlakozáshoz nem kell semmit külön megvásárolni. Javasoljuk takarórózsák vásárlását a bevezető csövek és a falban lévő furatok eltakarására.
Központi fűtés
Központi fűtés esetén fontos a szelepcsatlakozó készlet kiválasztása. A választás a kézi szelep és a termosztatikus fejjel ellátott szelep használata között van.
Kézi szelep: A hőmérséklet-szabályozás manuális. A melegvíz-ellátás korlátozás nélkül csatlakoztatható a szelep bal/jobb oldalához.
Termosztatikus fejjel ellátott szelep: A beépített termosztát fenntartja a beállított környezeti hőmérsékletet. A termosztatikus fejnek a melegvíz bemeneti pontjánál kell lennie (kivéve a MONO ONE esetében).
Az általunk kínált csatlakozószelepek a leggyakoribb csövekhez (Ø15 mm Cu és Ø16 mm Alupex) való nyomócsatlakozóval vannak ellátva, így a csatlakozáshoz nem kell semmit külön megvásárolni. Javasoljuk takarórózsák vásárlását a bevezető csövek és a falban lévő furatok eltakarására.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fűtőtestek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 15.83 kg |
| EAN vonalkód: | 8590913124969 |
| Anyag: | Acél |
| Bekötési távolság: | 450 |
| Forma: | Tvar H |
| Gyártó: | Aqualine |
| Magasság: | 1266 |
| Sorozat: | Aqualine BONDECO |
| Szélesség: | 500 |
| Szín: | Fekete |
| teljesítmény: | 577 |
| Típus: | Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory |
| típusok: | BONDECO |
| Csomagolás: | 1 |
| Forma: | H alakú |
| Javasolt el. fűtőrúd: | 600 |
| Fűtési lehetőség: | Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie;Kombinované vykurovanie |
| Hőmérséklet gradiens: | 75/65/20 °C |
| Méret: | 500x1266 mm |
| Térfogat: | 4.7 |
| Anyag: | Acél |
| Garancia: | 2 év |
| maximalis üzemeltető nyomás: | 3 |
| EAN: | 8590913124969 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!









