Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)CERASTYLE, SCHWARN kerámia piszoár, felső vízbekötéssel, fehér, 201.702.4
Kód: 201.702.4Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
MŰSZAKI PARAMÉTEREK
| Márka | CERASTYLE |
| Modell | SCHWARN |
| Terméktípus | Kerámia piszoár (piszoár), falra szerelhető |
| Anyag | szaniteráruk |
| Szín | Fehér |
| Alak | Kerek |
| Vízellátás | Felső |
| Rögzítési módszer | Fúrás / Falra szerelés |
| Méret (Sz × Ma × Mé) | 31,5 × 55,5 × 25,5 cm |
| Szélesség | 315 mm |
| Magasság | 555 mm |
| Mélység | 255 mm |
| A csomag tartalma: | Szifon |
| Súly | 12,5 kg |
| EAN | 8590913134500 |
| Termékkód | 201.702.4 |
Eredeti CERASTYLE termék • Forgalmazza a HeavenShop • 24 hónap garancia
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Piszoárok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 12.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8590913134500 |
| Anyag: | kerámia |
| Forma: | Oblý |
| Gyártó: | CERASTYLE |
| Magasság: | 555 |
| Mélység: | 255 |
| Sorozat: | CERASTYLE SCHWARN |
| Szélesség: | 315 |
| Szín: | fehér |
| Típus: | Sanitárna keramika - Pisoáre |
| Csomagolás: | 1 |
| Méret: | 31,5x55,5x25,5 cm |
| Anyag: | Kerámia |
| Forma: | Íves |
| Vízbemenet: | Felső |
| Garancia: | 2 év |
| A csomag tartalma: | Sifón |
| EAN: | 8590913134500 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!




