Hansgrohe Raindance E, Showerpipe 300 1jet termosztáttal ShowerTablet 350, króm, HAN-27361000
Kód: HAN-27361000
Nincs értékelés
Külső raktáron (3 db)
Várható kézbesítés:
Részletes információ
Termék részletes leírása
hansgrohelogo-1
Termékleírás és paraméterek
  • Tartalma: kézi zuhany, fejzuhany, zuhany termosztát, zuhanytömlő, csúszka, zuhanyrúd
  • Raindance E 300 Air 1jet fejzuhany
  • A felső zuhany zuhanyfejének mérete: 300 x 300 mm
  • A fejzuhany átfolyási típusa: RainAir
  • Golyócsukló: a felső zuhany állítható dőlésszöge
  • A dőlésszög 90°-ban változtatható, a csúszka jobbra-balra, fel-le forgatható
  • Polc felület: eloxált alumínium
  • Maximális térfogatáram 3 bar nyomáson: 16 l/perc
  • Kézizuhany áramlási típusa: RainAir, Rain, Whirl
  • Min. áramlási nyomás: 1,5 bar
  • Minimális üzemi nyomás: 0,15 MPa
  • Maximális üzemi nyomás: 1,0 MPa
  • Rúd átmérő: 61 mm
  • A felső zuhany zuhanykarjának hossza: 405 mm
  • Termosztát ShowerTablet 350
  • Biztonsági biztosíték 40°C-on
  • Állítható melegvíz-korlátozás
  • A készülékek vezérlése a fogantyú elfordításával
  • Egyszerre csak egy készülék használható
  • Alkalmas átfolyásos fűtőberendezéshez
  • Rögzítés módja: falra szerelhető
  • A bemenetek mérete DN15
  • G ½ bemeneti menet
  • Középpontok közötti távolság: 150 mm ± 12 mm
  • Ellenőrizd a szelepet
  • Rúdhossz: 1000 mm