Hansgrohe Vernis Blend, Showerpipe 240 1jet termosztáttal, fekete matt, HAN-26426670
Kód: HAN-26426670
Nincs értékelés
hansgrohebadarmaturenvernisblendduscheduschsystem8752331eweqweq
Külső raktáron (6 db)
Várható kézbesítés:
Részletes információ
Termék részletes leírása
hansgrohelogo-1
Termékleírás és paraméterek
  • Tartalma: fejzuhany, kézi zuhany, zuhany termosztát, zuhanytömlő, zuhanyrúd, csúszka
  • Crometta S 240 fejzuhany
  • A felső zuhany zuhanyfejének mérete: 240 mm
  • Felső zuhany áramlási típusa: Eső
  • Golyócsukló: a felső zuhany állítható dőlésszöge
  • Levehető zuhanyfej
  • Maximális áramlás 0,3 MPa-nál: 15,8 l/perc
  • Áramlási sebesség Rain streamnél (0,3 MPa-nál): 14,7 l/perc
  • Kézizuhany áramlási típusa: Rain, IntenseRain
  • Áramlás a kézizuhany bemenetén (0,3 MPa-nál): 15,8 l/perc
  • Min. áramlási nyomás: 0,1 MPa
  • Min. üzemi nyomás: 0,1 MPa
  • Maximális üzemi nyomás: 1,0 MPa
  • A zuhanyrúd átmérője: 19 mm
  • Állítható magasságú kézizuhany tartó nyomógombos csúszkával
  • A felső zuhany zuhanykarjának hossza: 426 mm
  • Termosztát Vernis
  • Biztonsági biztosíték 40°C-on
  • Állítható melegvíz-korlátozás
  • A készülékek vezérlése a fogantyú elfordításával
  • Alkalmas átfolyásos fűtőberendezéshez
  • Rögzítés módja: falra szerelhető
  • A bemenetek mérete DN15
  • G ½ bemeneti menet
  • A középpontok közötti távolság 150 mm ± 12 mm