Invena Midnight, falra szerelhető kádcsaptelep, fekete-rózsa arany, BW-35-014-V
Kód: INV-BW-35-014-V
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag. 4 értékelés
BW 35 014 V 1
Elfogyott
Termék részletes leírása
CZ-89-015-RAL9005-5
Leírás:
A fekete és az arany szín kombinációja nemességet és finomságot kölcsönöz az csaptelepnak.
Mindez rendkívül finomsá és elegánssá teszi azt a helyiséget, amelyben az csaptelep be van helyezve.
Műszaki adatok:
  • Gyártó: Invena
  • Sorozat: Midnight
  • Típus: falra szerelhető kádcsaptelep
  • Vezérlés: kar
  • Szín: fekete matt/rózsa arany fényes
  • Kifolyó tartomány: 179 mm
  • Szerelési távolság: 150 +/- 15 mm
  • Patron: kerámia
  • A patron átmérője: 35 mm
  • Garancia: 5 év a patron tömítettségére
✅ A csomag tartalma:
Egyszerű telepítés
Az csaptelep beszerelése nagyon gyors és egyszerű. Nem okoz nehézséget.
  • Csaptelep beszerelési távolságok:   alapértelmezett   150 mm.
  • Excentrikus padlókon állítható
  • tömítések és kötőelemek
  • telepítési és használati útmutatót
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Csaptelepek
Jótállás: 2 év
Súly: 2 kg
EAN vonalkód: 5907798713424
Bekötési távolság: 150
Gyártó: Invena
Sorozat: Invena Midnight
Szerelés: fali 150 mm