Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Mereo, zuhanyszett: termosztátos fali kádcsaptelep, kézi- és zuhanyfejjel, valamint gégecsővel, MER-CB60101TSM
Kód: MER-CB60101TSMTermék részletes leírása
Műszaki paraméterek
| Márka | Puszta |
| Sorozat | Puszta |
| Típus | Zuhanyzó szett termosztáttal (kádcsaptelep) |
| Tartalomkészlet | Termosztatikus kádcsaptelep + zuhanytálca + kézi zuhany + gégecső |
| Akkumulátor vezérlése | Termosztatikus |
| Tervezés | Kerek |
| Hangmagasság | 150 mm |
| Tányéros zuhany | 230 × 180 mm, forgócsatlakozóval |
| Kézi zuhany | 3 üzemmód: permetezés / masszázs / permetezés és masszázs, 1/2"-os menet |
| Jellemzők | Gyerekzár 38 °C, Gyorstisztítás, Víztakarékos |
| Tartó típusa | Kombinált rúddal |
| Anyag | Krómozott sárgaréz / rozsdamentes acél / műanyag |
| Szín | Fehér / Króm |
| Súly | 3,8 kg |
| Garancia | 2 év (5 év az akkumulátorra a gyártótól) |
| EAN | 8592480137014 |
| Kód | MER-CB60101TSM |
Eredeti MEREO termék • Forgalmazza a HeavenShop • 2 év garancia (5 év az akkumulátorra)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zuhanykészletek (csaptelep és zuhanyoszlop) |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 3.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8592480137014 |
| Anyag: | Sárgaréz, Acél, ABS |
| Forma: | Kerek |
| Gyártó: | Mereo |
| Kezelés: | Termostat |
| Sorozat: | Mereo |
| Szerelés: | fali 150 mm |
| Szín: | fehér, Króm |
| Típus: | Batérie - sprchové sety |
| Design: | Oblý |
| Bekötési távolság: | 150 mm |
| Kivitel: | S termostatickou |
| fogó típusa: | S kombinovanou tyčou |
| csaptelep kezelése: | Termostatická |
| EAN: | 8592480137014 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!




