Mexen, Mexen CH10 Higiéniai lemezfűtő 300 x 3000 mm, oldalsó csatlakozás, 993 W, fekete - W410H-030-300-70
Kód: W410H-030-300-70
Nincs értékelés
mexen ch10 hygiene grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 993 w czarny w410h 030 300 70
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): 300 mm
Szélesség (X): 3000 mm
Mélység: 59 mm
Csatlakozási távolság: 25 cm
Rozstaw pionowych vízcsatornák: 33,3 mm
Szín: fekete RAL 9005
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Grzewcz ereje:
- 55/45/20 °C 518 W
- 75/65/20 °C 993 W
- 90/70/20 °C 1253 W
Csatlakozások:
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, tartós lakkbevonat - DIN 99500
Przeznaczony do rozące o połysznych standards higienicznych
W komplecie: zawieszenia, setzat montagowy, korki zaslepiające oraz odpowietrznik
A képeken egy 600 x 1200 mm-es fűtőtest látható.