Mexen, Mexen CVH20 Higiéniai lemezfűtő 300 x 3000 mm, alsó csatlakozás, 1909 W, czarny - W620H-030-300-70
Kód: W620H-030-300-70
Nincs értékelés
mexen cvh20 hygiene grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie dolne 1909 w czarny w620h 030 300 70
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): 300 mm
Szélesség (X): 3000 mm
Mélység: 103 mm
Csatlakozási távolság: 5 cm
Rozstaw pionowych vízcsatornák: 33,3 mm
Szín: fekete RAL 9005
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Grzewcz ereje:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
Csatlakozások:
- 2xG ½″ alulról jobbra
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, tartós lakkbevonat - DIN 99500
Przeznaczony do rozące o połysznych standards higienicznych
W komplecie: zawieszenia, setzat montagowy, korki zaślepiające, odpowietrznik oraz łodka zaworowa
A képeken egy 600 x 1200 mm-es fűtőtest látható.