Mexen, Mexen CVH30 Higiéniai lemezfűtő 400 x 1100 mm, alsó csatlakozás, 1206 W, czarny - W630H-040-110-70
Kód: W630H-040-110-70
Nincs értékelés
mexen cvh30 hygiene grzejnik plytowy 400 x 1100 mm podlaczenie dolne 1206 w czarny w630h 040 110 70
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): 400 mm
Szélesség (X): 1100 mm
Mélység: 164 mm
Csatlakozási távolság: 5 cm
Rozstaw pionowych vízcsatornák: 33,3 mm
Szín: fekete RAL 9005
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Grzewcz ereje:
- 55/45/20 °C 630 W
- 75/65/20 °C 1206 W
- 90/70/20 °C 1520 W
Csatlakozások:
- 2xG ½″ alulról jobbra
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, tartós lakkbevonat - DIN 99500
Przeznaczony do rozące o połysznych standards higienicznych
W komplecie: zawieszenia, setzat montagowy, korki zaślepiające, odpowietrznik oraz łodka zaworowa
A képeken egy 600 x 1200 mm-es fűtőtest látható.