Mexen, Mexen G05 készlet termosztatikus osiowy z maskownicą R, biały - W903-958-904-20
Kód: W903-958-904-20
Nincs értékelés
mexen g05 zestaw termostatyczny osiowy z maskownica r bialy w903 958 904 20
Raktáron (>20 db)
Műszaki adatok:
Materiał zaworów: Mosiądz
Kolor zaworów: Biały
A szelepek csatlakozási átmérője: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Fejmenet: M30 x 1,5 mm
Fejszín: fehér
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Zabezpieczenie przed zamarnięciem 5°C
Maszk színe: Biały
Rozetta anyaga: rozsdamentes acél
Średnica zewnętrzna rozetta: 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furatátmérő: 21 mm
Ujj anyaga: Mosiądz
Ujj hossza: 50 mm
Belső hüvely átmérő: 20 mm