Mexen, Mexen G05 termosztát termosztát katowy z maskownicą S, Duplex, DN50, biały - W907-958-910-20
Kód: W907-958-910-20
Nincs értékelés
mexen g05 zestaw termostatyczny katowy z maskownica s duplex dn50 bialy w907 958 910 20
Pillanatnyilag nem elérhető (>20 db)
Műszaki adatok:
Anyag zaworu: Mosiądz
Szelep színe: fehér
Szelep csatlakozási átmérő: G 1/2"
Üzemi hőmérséklet: max 120 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Zawór grzejnikowy zasilający i odcinający
Alsó csatlakozás 50 mm-es távolsággal
Fejmenet: M30 x 1,5 mm
Fejszín: fehér
Beállítási skála: 0-5
Hőmérséklet szabályozási tartomány: 0-29 °C
Környezeti hőmérséklet: max 50 °C
Zabezpieczenie przed zamarnięciem 5°C
A fej csatlakoztatásának lehetősége a fűrész bal vagy jobb oldaláról
Maszk színe: Biały
Rozetta anyaga: rozsdamentes acél
Rozetta szélessége: 115 x 65 mm
Rozetta magassága: 7 mm
Belső furatátmérő: 21 mm
Ujj anyaga: Mosiądz
Ujj hossza: 50 mm
Belső hüvely átmérő: 20 mm
Rozstaw otworów na grzejnikowe csatlakozások: 50 mm
A Maskownica dupla rozettából és két ujjból áll
Kiegészítő csatlakozókészlettel többrétegű 16x2 mm-es csövekhez és csatlakozókkal 15 mm-es köztes csövekhez