Mexen CC33, panelradiátor 300 x 3000 mm, alsó középső csatlakozás, 4003 W, antracit, W6C33-030-300-66
Kód: W6C33-030-300-66
Nincs értékelés
mexen cc33 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie dolne srodkowe 4003 w antracyt w6c33 030 300 66
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 300 mm
Szélesség (X): 300 mm: méretek (X): 3000 mm
Mélység: 164 mm
A csatlakozások közötti távolság: 5 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 5 cm: 33,3 mm
Szín: antracit RAL 7016
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 2072 W
- 75/65/20 °C 4003 W
- 90/70/20 °C 5064 W
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315874054
Szerelés: unvierzális(jobbos és balos)
Szín: Antracit
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 4003 W