Mexen CH10 Higiénikus panelradiátor 300 x 3000 mm, oldalsó csatlakozás, 993 W, fehér, W410H-030-300-00
Kód: W410H-030-300-00
Nincs értékelés
mexen ch10 hygiene grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 993 w bialy w410h 030 300 00
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 300 mm
Szélesség (X): 300 mm: méretek (X): 3000 mm
Mélység: 59 mm
A csatlakozások közötti távolság: 25 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 25 mm: 33,3 mm
Szín: fehér RAL 9016
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 518 W
- 75/65/20 °C 993 W
- 90/70/20 °C 1253 W
Kapcsolat:
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, hosszú élettartamú bevonat - DIN 99500
Alkalmas magasabb higiéniai színvonalú helyiségekhez
A tartókonzolok, a szerelőkészlet, a dugók és a légtelenítő a szállítás részét képezik
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Szobai lapradiátorok
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315806321
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 300
Mélység: 59
Sorozat: Mexen CH10
Szélesség: 3000
Szerelés: unvierzális(jobbos és balos)
Szín: fehér
teljesítmény: 993
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 993 W