Mexen CH20 Higiénikus panelradiátor 300 x 3000 mm, oldalcsatlakozó, 1909 W, antracit, W420H-030-300-66
Kód: W420H-030-300-66
Nincs értékelés
mexen ch20 hygiene grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 1909 w antracyt w420h 030 300 66
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 300 mm
Szélesség (X): 300 mm: méretek (X): 3000 mm
Mélység: 103 mm
A csatlakozások közötti távolság: 25 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 25 mm: 33,3 mm
Szín: antracit RAL 7016
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315848550
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 300
Mélység: 103
Sorozat: Mexen CH20
Szélesség: 3000
Szerelés: unvierzális(jobbos és balos)
Szín: Antracit
teljesítmény: 1909
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 1909 W