Mexen CH20 Higiénikus panelradiátor 600 x 700 mm, oldalsó csatlakozás, 769 W, fehér, W420H-060-070-00
Kód: W420H-060-070-00
Nincs értékelés
mexen ch20 hygiene grzejnik plytowy 600 x 700 mm podlaczenie boczne 769 w bialy w420h 060 070 00
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 600 mm
Szélesség (X): 600 mm: 700 mm (szélesség (X))
Mélység: 103 mm
A csatlakozások közötti távolság: 55 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 55 cm: 33,3 mm
Szín: fehér RAL 9016
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 420 W
- 75/65/20 °C 769 W
- 90/70/20 °C 955 W
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315807762
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 600
Mélység: 103
Sorozat: Mexen CH20
Szélesség: 700
Szerelés: unvierzális(jobbos és balos)
Szín: fehér
teljesítmény: 769
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 769 W