Mexen CV22, panelradiátor 300 x 3000 mm, alsó csatlakozás, 2799 W, fekete, W622-030-300-70
Kód: W622-030-300-70
Nincs értékelés
mexen cv22 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie dolne 2799 w czarny w622 030 300 70
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 300 mm
Szélesség (X): 300 mm: méretek (X): 3000 mm
Mélység: 103 mm
A csatlakozások közötti távolság: 5 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 5 cm: 33,3 mm
Szín: fekete RAL 9005
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
Kapcsolat:
- 2xG ½″ jobbra vagy balra lent
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, hosszú élettartamú bevonat - DIN 99500
Oldalsó védelemmel és levehető felső burkolattal
Szállítási terjedelem: zsanérok, szerelőkészlet, dugók, légtelenítő és szelepbetét
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Szobai lapradiátorok
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315899903
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 300
Mélység: 103
Sorozat: Mexen CV22
Szélesség: 3000
Szerelés: unvierzális(jobbos és balos)
Szín: Fekete
teljesítmény: 2799
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 2799 W