Mexen CV33, panelradiátor 300 x 3000 mm, alsó csatlakozás, 4003 W, fekete, W633-030-300-70
Kód: W633-030-300-70
Nincs értékelés
mexen cv33 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie dolne 4003 w czarny w633 030 300 70
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 300 mm
Szélesség (X): 300 mm: méretek (X): 3000 mm
Mélység: 164 mm
A csatlakozások közötti távolság: 5 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 5 cm: 33,3 mm
Szín: fekete RAL 9005
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 2072 W
- 75/65/20 °C 4003 W
- 90/70/20 °C 5064 W
Kapcsolat:
- 2xG ½″ jobbra lent
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, hosszú élettartamú bevonat - DIN 99500
Oldalsó borítással és levehető felső burkolattal
Tartozék: zsanér, rögzítőkészlet, dugók, szellőző és szelepbetét
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Szobai lapradiátorok
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315900906
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 300
Mélység: 164
Sorozat: Mexen CV33
Szélesség: 3000
Szerelés: jobb
Szín: Fekete
teljesítmény: 4003
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 4003 W