Mexen CVH30 Higiénikus panelradiátor 400 x 1100 mm, alsó csatlakozás, 1206 W, antracit, W630H-040-110-66
Kód: W630H-040-110-66
Nincs értékelés
mexen cvh30 hygiene grzejnik plytowy 400 x 1100 mm podlaczenie dolne 1206 w antracyt w630h 040 110 66
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 400 mm
Szélesség (X): 400 mm: 1100 mm (szélesség (X))
Mélység: 164 mm
A csatlakozások közötti távolság: 5 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 5 cm: 33,3 mm
Szín: antracit RAL 7016
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 630 W
- 75/65/20 °C 1206 W
- 90/70/20 °C 1520 W
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Súly: 31 kg
EAN vonalkód: 5905315864888
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 400
Mélység: 164
Sorozat: Mexen CVH30
Szélesség: 1100
Szerelés: jobb
Szín: Antracit
teljesítmény: 1206
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 1206 W