Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Mexen Flat 360° Slim, lineáris padlólefolyó 130 cm, rozéarany, 1641130
Kód: 1641130Termék részletes leírása

Mexen Flat 360° Slim — rozsdamentes acél zuhanyfolyóka
A Mexen Flat 360° Slim egy 130 cm hosszú, rozéarany színű lineáris padlóösszefolyó. AISI 304 rozsdamentes acélból készült – ez egy kiváló minőségű, korrózióálló és a szokásos tisztítószerekben található vegyszerekkel szemben ellenálló anyag.
Az ereszcsatorna és a rács vastagsága 1,2 mm – ez biztosítja a méretstabilitást terhelés alatt és a könnyű karbantartást normál otthoni használat során.
360°-ban forgatható szifon – rugalmas telepítés
Az ereszcsatorna egy forgó ABS műanyag szifonnal van felszerelve, amely 360°-ban elforgatható. Ez lehetővé teszi a szerelő számára, hogy az ereszcsatornát olyan helyeken is elhelyezze, ahol a csatorna nem pontosan merőleges középen az ereszcsatorna tengelye alatt – a lefolyócső egyszerűen bármilyen szögben elforgatható.
A szifon felfogja a csatornából származó szagokat, kivehető szűrővel rendelkezik a haj és a szennyeződések számára – szerszámok nélküli tisztítás.


Alacsony beépítési magasság
Az 52 mm-es beépítési mélység lehetővé teszi a beépítést még vékony födémszerkezetek felújításakor is. Az 50 l/perc átfolyási sebesség elegendő esőztető záporokhoz és többsugaras rendszerekhez.
Az állítható lábak lehetővé teszik a pontos szintezést a telepítés során. A csillapító távtartók tompítják a rezgéseket.
Mintás maszkolócsík
A maszkolócsík egyoldalas, a teljes ereszcsatorna színével megegyező (rózsarany). A maszkolócsík mintázata jellegzetes dizájnelem – a felület nem csempék ragasztására szolgál.


A csomag tartalma
A csomag tartalmaz egy takarószalagot csillapító távtartókkal, egy kivehető szennyszűrőt, egy szifont, egy vízelvezető csatornát, állítható lábakat, egy 50/40 mm-es szűkítőt, egy tömítőgallért és egy kampót a takarószalag eltávolításához.
Feldolgozási részletek
A konstrukciós részletek áttekintése – még a hegesztések is, a pontos méretek, a letisztult élek.

Paraméterek
| Márka | Mexen |
| Sorozat | Mexen Flat 360° Slim |
| Kód | 1641130 |
| Típus | Lineáris padlólefolyó |
| Szín | Rózsa arany |
| Anyag | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Hossz | 1300 mm |
| Folyik | 50 l/perc |
| Szerelési mélység | 52 mm |
| Szifon | 360°-ban forgatható (ABS) |
| Rostély | Az ereszcsatorna színében mintázva |
| EAN | 5905315987211 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lineális padló lefolyókák |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5905315987211 |
| Gyártó: | Mexen |
| Hosszúság: | 1300 |
| Sorozat: | Mexen Flat 360° Slim |
| Szín: | Rozé arany színű |
| Típus: | Lineárny |
| Keskeny (Slim) változat: | Igen |
| Rotációs szifon: | Igen |
| Zodpovedný výrobca: | Mexen |
| EAN: | 5905315987211 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

TERVEZÉS - MODERNITÁS - Sokoldalúság
Mi egy új lengyel márka vagyunk, amely fürdőszobai és WC -berendezések tervezésére és gyártására szakosodott. Annak ellenére, hogy rövid ideig működünk, szerelvényeinket már észrevették és értékelték azok, akik modern és összetett megoldásokat keresnek. Számunkra fontos, hogy az általunk tervezett termékeket az ügyfelek elvárásaihoz igazítsuk és megfeleljenek a modern piac szabványainak. Figyelmesen hallgatjuk az ajánlatunk iránt érdeklődők aktuális igényeit, és ennek alapján megalkotjuk a Mexen fürdőszobai berendezéseket. A designra, a modernségre és a sokoldalúságra összpontosítunk. Mit jelent ez a gyakorlatban?
DIVAT FÜRDŐSZOBA BERENDEZÉSEK
Podľa nášho názoru sú dokonalým vybavením tie, ktoré zdobia kúpeľňu a umožňujú jej mnohostranné usporiadanie. Naša ponuka zahŕňa sprchovacie kúty, sprchové sety, sprchové vaničky, vodovodné batérie, kúpeľňovú keramiku, vane, podomietkové rámy, lineárne odtoky, sifóny a oveľa viac. Všetky tieto produkty boli navrhnuté dizajnérmi, ktorí poznajú najnovšie trendy a sú vyrábané s dôrazom na najmenšie detaily. Umožnia vám zdobiť interiér chuťou, bez ohľadu na to, či dávate prednosť klasickému štýlu alebo si vyberáte moderné formy. Široký výber modelov a možnosť ich prispôsobenia individuálnym potrebám uľahčujú usporiadanie kúpeľne vašich snov s nami.
VYSOKÁ KVALITA MONTÁŽE
Na výrobu našich armatúr používame iba tie najkvalitnejšie materiály, ako je mimoriadne silné, tvrdené sklo pokryté ochranným povlakom sanitárna keramika, kovy odolné proti korózii a vysokokvalitné materiály. Zameriavame sa na moderné riešenia, vďaka ktorým naše kovania nielen vyzerajú esteticky a vyznačujú sa odolnosťou, ale sú aj maximálne funkčné. Naše podomietkové rámy zaručujú správnu činnosť sanitárnych zariadení po mnoho rokov, toalety sú vybavené tichými a pomaly-padajúcimi doskami, zatiaľ čo sprchovacie kabíny a vane poskytujú najvyšší komfort kúpania vďaka ich ergonomickému dizajnu a vybaveniu charakteristickému pre jednotlivé modely.
ATRAKTÍVNE CENY
Célunk, hogy megszólítsunk minden ügyfelet, aki modern, funkcionális és stílusos szerelvényeket szeretne vásárolni, ezért gondoskodunk arról, hogy olcsó ajánlatokat kínáljunk számukra, miközben megőrizzük a legmagasabb minőséget. A Mexen fürdőszobai berendezések univerzálisak, mert megfizethetőek és ezért megfizethetőek minden vásárló számára, de kialakításuk miatt is. A lakberendezést a belsőépítészet jelenlegi trendjeinek és elképzeléseinek figyelembevételével tervezzük, amelyek a legnépszerűbbek az ügyfelek körében, de nem felejtjük el, hogy a fürdőszobai berendezéseket évek óta vásárolják. Ezért egyensúlyozunk a divatos formatervezés és a bevált klasszikus megoldások között, így olyan szerelvényeket kapunk, amelyek ugyanolyan elegánsnak tűnnek használatuk során. Szeretettel meghívjuk Önt, hogy ismerkedjen meg ajánlatunkkal!

