Mexen Line CVL33, panelradiátor 400 x 400 mm, alsó csatlakozás, 633 W, fekete, W633L-040-040-70
Kód: W633L-040-040-70
Nincs értékelés
mexen line cvl33 grzejnik plytowy 400 x 400 mm podlaczenie dolne 633 w czarny w633l 040 040 70
9 hét
Műszaki adatok:
Magasság (Y): (mm): 400 mm
Szélesség (X): 400 mm: méretek (X): 400 mm
Mélység: 164 mm
A csatlakozások közötti távolság: 5 cm
Függőleges vízcsatornák távolsága: 5 cm: 33,3 mm
Szín: fekete RAL 9005
Anyaga: acél
Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Maximális próbanyomás: 13 bar
Fűtési teljesítmény:
- 55/45/20 °C 331 W
- 75/65/20 °C 633 W
- 90/70/20 °C 797 W
Kapcsolat:
- 2xG ½″ jobbra lent
- 4xG ½″ oldalsó
Kiváló minőségű, hosszú élettartamú bevonat - DIN 99500
Oldalsó borítással és levehető felső burkolattal
Tartozék: zsanér, szerelőkészlet, dugók, szellőző és szelepbetét
A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Szobai lapradiátorok
Súly: 14 kg
EAN vonalkód: 5905315912367
Anyag: Acél
Gyártó: Mexen
Magasság: 400
Mélység: 164
Sorozat: Mexen CVL33
Szélesség: 400
Szerelés: jobb
Szín: Fekete
teljesítmény: 633
Típus: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Típus: Panelový / Panelový
Fűtési teljesítmény: 633 W