Mexen PPR, hegeszthető tömítés PPR 25 x 3/4 GW x 20 csövekhez - W97332-2534F20-00
Kód: W97332-2534F20-00
Termékleírás:
Csatlakozó átmérője 1: 25 mm
Csatlakozó átmérő 2: 3/4" GW
Csatlakozó átmérője 3: 20 mm
Anyag: Polipropilén, nikkelezett sárgaréz
Üzemi hőmérséklet: maximum 95 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Súly: 0.05 kg
EAN vonalkód: 5905315931832
csatlakozás tipus 1: 25 mm
csatlakozás tipus 2: 3/4" F
csatlakozás tipus 3: 20 mm