Mexen PPR, hegesztőtömítés PPR csövekhez 25 x 1/2 GW x 20 - W97332-2512F20-00
Kód: W97332-2512F20-00
Nincs értékelés
Külső raktáron (>20 db)
Várható kézbesítés:
Részletes információ
Termék részletes leírása
Termékleírás:
Csatlakozó átmérője 1: 25 mm
Csatlakozó átmérő 2: 1/2" GW
Csatlakozó átmérője 3: 20 mm
Anyag: Polipropilén, nikkelezett sárgaréz
Üzemi hőmérséklet: maximum 95 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Kiegészítő paraméterek
Kategória: PP-R szerelvények
Súly: 0.05 kg
EAN vonalkód: 5905315931825
csatlakozás tipus 1: 25 mm
csatlakozás tipus 2: 1/2" F
csatlakozás tipus 3: 20 mm