Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea, FÜGGESZTETT MENNYEZET SWE071-CP 60cm ARANY, OSW-30200
Kód: OSW-30200Termék részletes leírása
Ez az elegáns LED függőlámpa látványos megvilágítást kínál glamour, art deco és modern klasszikus stílusú enteriőrökbe. A virágmintás üveg lámpaernyőkkel ellátott kerek forma tökéletes fő fényforrásként az étkezőasztal fölé, a nappaliba vagy egy tágas előszobába. A dizájn alapja egy arany és üveg fém karika. A korongok barázdált felülete hatékonyan szórja a fényt, a közepükön lévő ékszerrészletek pedig nappal is feltűnő dekorációvá teszik a lámpát. A lámpa két világítási módot kínál, amelyeket egy hagyományos fali kapcsolóval könnyen válthat. Az integrált LED modul meleg 3000K vagy hideg 6000K színt bocsát ki. További előny a kábelek, amelyek lehetővé teszik a kényelmes magasságállítást. Ez egy stílusos és funkcionális megoldás, amely a tartós anyagokat időtlen dizájnnal ötvözi, és bármely elegáns enteriőr fókuszpontjává válik.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366024078 |
| Gyártó: | Toolight |
| Magasság: | 180 |
| Sorozat: | Toolight |
| Szélesség: | 600 |
| Szín: | Arany |
| teljesítmény: | 36 |
| Típus: | függesztett lámpa |
| gyártó kódja: | OSW-30200 |
| Lámpa típusa: | SWE071-CP 60cm |
| világítás típusa: | Závesná |
| Kábel hossz: | 1000 |
| Világosság: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Arany színű |
| Világítási pont mennyiség: | integrovaný LED zdroj |
| Használt szál: | Integrált LED-forrás |
| fény szín: | Studená, Teplá |
| Energia osztály: | G |
| tömítési osztály: | IP20 |
| Csatlakozás: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366024078 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
