Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea, Fürdőszobai fali LED lámpa SWE004-1W 43cm ARANY, OSW-20103
Kód: OSW-20103Termék részletes leírása
Ez a modern, arany színű, szálcsiszolt textúrájú LED fali lámpa elegáns választás azoknak, akik értékelik a stílusos és funkcionális belső világítást. Az egyszerű, minimalista forma tökéletesen ötvözi a praktikus funkciókat a dekoratív karakterrel, és esztétikus kiegészítője lehet egy modern térnek. Az arany színű, szálcsiszolt textúrájú felület nemes és jellegzetes megjelenést kölcsönöz a lámpának, miközben eleganciát és finom luxust kölcsönöz a belső térnek. A finoman kiemelt felületi struktúra gyönyörűen visszaveri a fényt, és hangsúlyozza a lámpa modern jellegét. Ez a felületkezelés szépen illeszkedik a világos felületekhez, márványhoz, fához, üveghez és sötétebb kiegészítőkhöz, így a lámpa remekül illik a modern, glamour, modern klasszikus, loft vagy minimalista stílusban berendezett belső terekbe. Az integrált LED-világítás egyenletes és kényelmes fényt biztosít, ami kiválóan alkalmas a mindennapi ápolásra és a praktikus használatra. A LED-technológia energiatakarékos, tartós és kényelmesen használható, így a fali lámpa praktikus megoldás a modern belső terekbe. A karcsú, geometrikus kialakítás biztosítja, hogy a lámpa remekül nézzen ki egy fürdőszobai tükör fölé szerelve, de más helyiségekben is kiegészítő világításként szolgálhat. Ideális választás azok számára, akik olyan lámpát keresnek, amely ötvözi a modern esztétikát, az elegáns megjelenést és a funkcionalitást.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fali lámpák |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366023408 |
| Gyártó: | Toolight |
| Hosszúság: | 430 |
| Magasság: | 65 |
| Sorozat: | Toolight |
| Szélesség: | 180 |
| Szín: | Arany |
| teljesítmény: | 8 |
| Típus: | Fali lámpa |
| gyártó kódja: | OSW-20103 |
| Lámpa típusa: | SWE004-1W |
| világítás típusa: | Nástenná |
| Világosság: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Arany színű |
| Világítási pont mennyiség: | integrovaný LED zdroj |
| Használt szál: | Integrált LED-forrás |
| fény szín: | Neutrálna |
| Fény színe: | 4000K |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Energia osztály: | F |
| tömítési osztály: | IP20 |
| Csatlakozás: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366023408 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
