Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea, fürdőszobai spatula, réz matt, REA-72065
Kód: REA-72065Termék részletes leírása

Stílusos fürdőszobai spatula
Az elegáns matt réz színű fürdőszobai lehúzó praktikus eszköz a tisztaság fenntartására és feltűnő dekorációs kiegészítő. Masszív kidolgozásának és kényelmes nyélének köszönhetően könnyedén eltávolíthatja vele a vizet a csempéről, zuhanykabinról vagy tükrökről csíkmentesen.
Precíziós gumi elem
A precízen illeszkedő gumibetét hatékony vízeltávolítást biztosít a sima felületekről. A lehúzó korrózió- és karcálló fémből készült, ami hosszú élettartamot garantál még mindennapi használat esetén is.


Fúrás nélküli telepítés
A készlet tartalmaz egy praktikus akasztót, amely fúrás nélkül rögzíthető a falra. Ez ideális megoldás mindazok számára, akik értékelik az esztétikát és a könnyű szerelhetőséget anélkül, hogy a csempékbe avatkozna.
Kompakt méretek
250 mm-es munkaszélességével és 165 mm-es teljes magasságával a lehúzó kényelmesen elfér bármilyen fürdőszobában. Alkalmas zuhanykabinok, tükrök és csempék tisztítására minden használat után.

| Gyártó | REA |
| Termékkód | REA-72065 |
| EAN | 5906366034749 |
| Szín | Réz matt |
| Anyag | Acél, műanyag |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Garancia | 24 hónap |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zuhanykabin-lehúzó |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366034749 |
| Anyag: | műanyag, Acél |
| Gyártó: | Rea |
| Magasság: | 165 |
| sklad: | Na sklade (Heavenshop) |
| Sorozat: | Rea príslušenstvo |
| Szélesség: | 250 |
| Szín: | Réz |
| Típus: | Sprcha - stierky na sklo |
| gyártó kódja: | REA-72065 |
| Garancia: | 24 hónap |
| EAN: | 5906366034749 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
