Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea, LED éjszakai lámpa LHJ124-T fekete, OSW-03279
Kód: OSW-03279Termék részletes leírása
Modern lámpát keresel, amely otthonos hangulatot teremt, ugyanakkor stílusos kiegészítője lesz otthonodnak? Az LHJ124-T fekete LED állólámpa minimalista dizájnnal, geometrikus formával, amely tökéletesen illik hálószobába, nappaliba, dolgozószobába vagy modern előszobába. A stabil talpon lévő karcsú lámpaforma könnyedséget kölcsönöz a lámpának, és elegáns megjelenést biztosít nappal és sötétedés után is. Beépített LED fényforrás 10 W teljesítménnyel - energiatakarékos működést biztosít izzócsere nélkül. 391 lm fényáram - ideális hangulatos kiegészítő világításként. Meleg, 3000 K-es fényszín - kellemes hangulatot teremt a pihenésre és a kikapcsolódásra. Modern geometriai forma - a dizájn magára vonzza a figyelmet és hangsúlyozza a modern elrendezések jellegét. Matt fekete felület - eleganciát kölcsönöz a lámpának, és jól illik loft, modern és minimalista enteriőrökbe. Stabil talp - kényelmes és biztonságos használatot biztosít éjjeliszekrényen, komódon vagy íróasztalon. Masszív fém és műanyag konstrukció - tartósságot és esztétikus megjelenést garantál hosszú távon. Az LHJ124-T tökéletes éjjeli lámpaként, díszvilágításként a nappaliban, vagy lágy fényforrásként a pihenőzónában. Kiváló választás azok számára, akik értékelik a modern dizájnt, a minimalista formát és a kellemes meleg fényt a mindennapi használatban.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Asztali lámpák |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366038563 |
| Gyártó: | Toolight |
| Hosszúság: | 240 |
| Magasság: | 310 |
| Sorozat: | Toolight |
| Szélesség: | 80 |
| Szín: | Fekete |
| teljesítmény: | 10 |
| Típus: | Svietidlo na stolík |
| gyártó kódja: | OSW-03279 |
| Lámpa típusa: | LHJ124-T |
| világítás típusa: | Závesná |
| Kábel hossz: | 1620 |
| Világosság: | 501 - 1000 lm |
| Lámpa színe: | Fekete |
| Világítási pont mennyiség: | integrovaný LED zdroj |
| Használt szál: | Integrált LED-forrás |
| fény szín: | Teplá |
| Fény színe: | 3000K |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Energia osztály: | G |
| tömítési osztály: | IP20 |
| Csatlakozás: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366038563 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
