Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea, LED függeszték mennyezetre LHJ126-W króm, OSW-03281
Kód: OSW-03281Termék részletes leírása
Szeretnéd elegáns jelleget kölcsönözni otthonodnak, miközben funkcionális világítást is biztosítasz? Az LHJ126-1CP króm LED függesztett mennyezeti lámpa modern dizájnnal rendelkezik, amely fényformájával és dekoratív felületkezelésével lenyűgöző. A kerek lámpaernyő átlátszó akril és króm részletekkel gyönyörűen visszaveri a fényt, így a lámpa nappal és sötétedés után is lenyűgöző látványt nyújt. Tökéletesen illik konyhasziget, étkezőasztal, nappali vagy elegáns előszoba fölé. A 9 W teljesítményű integrált LED fényforrás energiatakarékos működést biztosít, és szükségtelenné teszi az izzók cseréjét. A 950 lm fényerő kellemes fényt garantál, amely dekoratív és mindennapi világításként is bizonyít. A 3000 K-es meleg fényszín kellemes, otthonos légkört teremt, amely alkalmas a pihenésre. A krómozott felületkezelés modern eleganciát kölcsönöz a lámpának, és jól illik a glamour, a modern és a soft loft stílusú enteriőrökhöz. A dekoratív akril lámpaernyő finoman szórja a fényt, és egyedi karaktert kölcsönöz az egésznek. Masszív anyagok - a fém és az akril kombinációja tartósságot és esztétikus megjelenést biztosít hosszú távon. Az LHJ126-1CP egy olyan modell, amely a minimalista formát dekoratív világítási hatással ötvözi. A lámpa önmagában is remekül mutat, de ugyanilyen hatásos több fénypontból álló nagyobb kompozícióban felfüggesztve is. Kiváló választás azok számára, akik modern világítást keresnek elegáns és időtlen megjelenéssel.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366038587 |
| Gyártó: | Toolight |
| Magasság: | 215 |
| Sorozat: | Toolight |
| Szélesség: | 215 |
| Szín: | Króm |
| teljesítmény: | 9 |
| Típus: | függesztett lámpa |
| gyártó kódja: | OSW-03281 |
| Lámpa típusa: | LHJ126-1CP |
| világítás típusa: | Závesná |
| Kábel hossz: | 1400 |
| Világosság: | 501 - 1000 lm |
| Világítási pont mennyiség: | integrovaný LED zdroj |
| Használt szál: | Integrált LED-forrás |
| fény szín: | Teplá |
| Fény színe: | 3000K |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Energia osztály: | E |
| tömítési osztály: | IP20 |
| Csatlakozás: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366038587 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
