Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea Arcos, zuhanyszett forgatható kádkifolyóval, szálcsiszolt acél, REA-P8926
Kód: REA-P8926Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Professzionális zuhanyoszlop szálcsiszolt acélból
A szálcsiszolt acél kivitelű REA Arcos egy komplett zuhanyrendszer azok számára, akik értékelik a kompromisszummentes minőségi anyagokat és a modern mérnöki megoldásokat. A szett szívében egy robusztus rozsdamentes acél test áll, amely a hűvös nikkel ernyővel kombinálva kivételes tartósságot és professzionális ipari megjelenést kölcsönöz a terméknek.
A teljes szerkezet – a csaptelep, a zuhanyoszlop, a fejzuhany és a kézi zuhany – egységes kidolgozású, így egyetlen kompakt egységnek tűnik, nem pedig különálló alkatrészek kombinációjának.
Forgatható kifolyó kapcsoló funkcióval
A zuhanyszett intelligens „2 az 1-ben” megoldást alkalmaz: a forgó kifolyó egyben váltóként is funkcionál a fürdő- és zuhanyozási mód között. A kifolyó lefelé döntésével aktiválja a kád feltöltését, a test felé döntésével pedig a vizet a fejzuhanyhoz irányítja.
Ez a megoldás kiküszöböli a hagyományos gombokat és kapcsolókat – a teljes mechanizmus elegánsan elrejtve található a kifolyóban, megőrizve a szerkezet tiszta, minimalista vonalait.


Nagyméretű esőztető zuhany Anti-Calc rendszerrel
A fejzuhany nagyméretű, karcsú kialakítású, amely széles, pihentető vízsugarat biztosít – a kényelem a professzionális masszázsmedencékéhez hasonlítható. Az ergonomikus markolatú kézizuhany teszi teljessé a szettet a célzott öblítéshez. Mindkét fej szilikon fúvókával rendelkezik , Anti-Calc rendszerrel.
A zuhanyoszlop magassága 945 és 1340 mm között állítható, így a fejmagasság kényelmesen beállítható különböző testalkatú felhasználók, beleértve a gyermekeket is.
Anyagok és felületkezelés a szinten
A szerkezeti alap rozsdamentes acélból készült – egy olyan anyagból, amely a legnagyobb ellenállással rendelkezik a mechanikai sérülésekkel, a nagy nyomással és a korrózióval szemben, valamint első osztályú higiéniai szabványokkal rendelkezik. A belső alkatrészek sárgarézből és ABS műanyagból készültek, ami az ilyen kombinációjú csaptelepek minőségi szabványa.
A szatén nikkel árnyalatot PVD vákuumos módszerrel viszik fel – a bevonat véglegesen az acél alapfelületre van hegesztve, rendkívül ellenálló a kopással és a szokásos háztartási tisztítószerekkel szemben. A szatén felületi szerkezetnek gyakorlati előnye is van: hatékonyan elfedi a kisebb karcolásokat, vízfoltokat és ujjlenyomatokat.
A kerámia patron biztosítja a sima és pontos adagolást – villámgyors és stabil hőmérséklet- és áramlási sebességszabályozás.

Műszaki paraméterek
| Márka | REA |
| Modell | Arcos |
| Terméktípus | Zuhanyzó szett / zuhanyoszlop |
| Akkumulátor típusa | Emelő |
| Rögzítési módszer | Falra szerelhető, 150 mm |
| Szín | Szálcsiszolt acél (szálcsiszolt nikkel) |
| Anyag | Rozsdamentes acél, sárgaréz, ABS |
| Felületkezelési technológia | PVD |
| Akkumulátorfej | Kerámia patron |
| Kád kifolyócső | Igen, forgatható (Smart Switch) |
| Fejzuhany | Nagy formátumú, vékony, esőálló |
| Kézi zuhany | Igen, Anti-Calc rendszerrel |
| Vízkőmentesítő rendszer | Igen |
| Nyomásszabályozás | Igen |
| Oszlopmagasság-állítás | Igen (945 - 1340 mm) |
| Vízcsatlakozások távolsága | 150 mm |
| EAN | 5906366030055 |
| Kód | REA-P8926 |
| Garancia | 24 hónap |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zuhanykészletek (csaptelep és zuhanyoszlop) |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366030055 |
| Anyag: | Sárgaréz, Acél, ABS |
| Felületkezelés: | Matt |
| Gyártó: | Rea |
| Kezelés: | Pákové |
| Sorozat: | Rea Arcos |
| Szerelés: | fali 150 mm |
| Szín: | Acél |
| Típus: | Batérie - sprchové sety |
| gyártó kódja: | REA-P8926 |
| csaptelep típus: | Páková |
| Szerelés típusa: | Povrch |
| Nastavenie výšky: | Nastavenie výšky |
| Min. magasság: | 945 |
| Max. magasság: | 1340 |
| Kádtöltő kifolyó: | Áno, otočná |
| Nyomásszabályozás: | Regulácia tlaku |
| Anti-Calc rendszer: | Systém Anti-Calc |
| felület technológiája: | PVD |
| Vízcsatlakozások távolsága: | 150 |
| Garancia: | 24 hónap |
| EAN: | 5906366030055 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
