Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea Clif, fali kádcsaptelep kézi zuhanyszettel, matt réz, REA-B4323
Kód: REA-B4323Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Elegancia réz kivitelben
A matt réz színű REA Clif kádcsaptelep a minimalista forma és a modern technológia tökéletes kombinációja. A karcsú, hengeres konstrukció egyedi színben kivételes karaktert és eleganciát kölcsönöz a fürdőszobabelsőnek.
Kiváló minőségű sárgaréz konstrukció
A csaptelep kiváló minőségű sárgarézből készült, amely garantálja a szilárdságot, a szilárdságot és a korrózióállóságot. A kerámia betét biztosítja a vízáramlás pontos és sima szabályozását, valamint a hosszú távú és problémamentes működést.


PVD bevonat a maximális tartósságért
A PVD (fizikai gőzfázisú leválasztás) technológia biztosítja, hogy a felület sokkal ellenállóbb legyen a karcolásokkal, sérülésekkel és elszíneződéssel szemben. Ennek a technológiának köszönhetően a csaptelep megőrzi kifogástalan esztétikáját a mindennapi használat során is sok éven át.
Komplett felszerelés a csomagban
A csomag tartalmaz egy könnyű és ergonomikus, ABS műanyagból készült zuhanyfejet a kényelmes használat érdekében. A csomag tartalma: csaptelep, zuhanycső, zuhanyfej és fejtartó - minden, amire szüksége van az azonnali telepítéshez.

| Gyártó | REA |
| Sorozat | Clif |
| Termékkód | REA-B4323 |
| EAN | 5906366030253 |
| Szín | Réz matt |
| Anyag | Sárgaréz, ABS |
| Magasság | 110 mm |
| Felületkezelés | PVD bevonat |
| Pajzsdísz | Kerámiai |
| Közgyűlés | Falra szerelhető |
| A csomag tartalma | Csaptelep, zuhanycső, zuhanyfej, zuhanyfej tartó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kád csaptelepek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366030253 |
| Anyag: | Sárgaréz, ABS |
| Felületkezelés: | Matt |
| Gyártó: | Rea |
| Kezelés: | Pákové |
| Kifolyócső: | 190 |
| Magasság: | 110 |
| Sorozat: | Rea Clif |
| Szerelés: | fali 150 mm |
| Szín: | Réz |
| Típus: | Batérie - vaňové batérie |
| gyártó kódja: | REA-B4323 |
| Szerelés típusa: | Nástenná |
| kifolyási kiterjedés: | 190 |
| felület technológiája: | PVD |
| bekötési átmérö: | 1/2 palca |
| Vízcsatlakozások távolsága: | 150 |
| Garancia: | 5 év |
| EAN: | 5906366030253 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
