Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea Lungo, szabadon álló csaptelep h-1110, fényes réz, REA-B4301
Kód: REA-B4301Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Luxus, amit nem fogsz észrevenni – érezni fogod
A réz színű Lungo szabadon álló kádcsaptelep a luxus és a modern dizájn kvintesszenciája. Karcsú, magas sziluettje, 1110 mm-es magasságával, a réz meleg csillogásával kombinálva, minden szabadon álló kádnak tekintélyes és összetéveszthetetlen megjelenést kölcsönöz.
Egy ékszerhez méltó felület
Az intenzív rézszínű csillogás kivételes melegséget és ékszerszerű ragyogást kölcsönöz a belső térnek. A fejlett galvanizálási technológia (galvanizálás / PVD) tökéletesen sima felületet, egyenletes színt garantál a teljes felületen, és megbízható védelmet nyújt a korrózió ellen hosszú éveken át.


Prémium konstrukció a mindennapi megbízhatóságért
A csaptelep teste tömör sárgarézből készült, ami garantálja a padlóra szerelhetőség stabilitását és a hosszú távú tartósságot. A csaptelep szívében egy kiváló minőségű kerámia betét található a sima hőmérséklet- és vízáramlás-szabályozás érdekében. A Lungo sorozat letisztult geometriai formájú hengeres teste megkönnyíti a karbantartást és hangsúlyozza a modern jelleget.
Teljes funkcionalitás a fürdés kényelméért
A modell intuitív módon váltható a kifolyó és a zuhanyfej között. A szett tartalmaz egy ergonomikus kézizuhanyt egy flexibilis tömlőn, réz színben. A 210 mm-es kinyúlású, mozgatható kifolyó lehetővé teszi a kád kényelmes feltöltését.

| Akkumulátor típusa | Fürdőkád |
| Rögzítési módszer | Padlón álló |
| Szín | Rézfényes |
| Test anyaga | Sárgaréz |
| Felületi technológia | PVD / Galvanizálás |
| Magasság | 1110 mm |
| Kimeneti tartomány | 210 mm |
| Kimenet típusa | Mozgatható |
| Csatlakozási átmérő | 19 mm |
| Pajzsdísz | Kerámiai |
| Gyártó | REA |
| Termékkód | REA-B4301 |
| EAN | 5906366033254 |
| Garancia | 5 év |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szabadon álló kádcsaptelepek |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366033254 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Felületkezelés: | Fényes |
| Gyártó: | Rea |
| Kezelés: | Pákové |
| Kifolyócső: | 210 |
| Magasság: | 1110 |
| Sorozat: | Rea Lungo |
| Szerelés: | Podlahová |
| Szín: | Réz |
| Típus: | Batérie - voľne stojaca vaňová batéria |
| gyártó kódja: | REA-B4301 |
| csaptelep típus: | vaňa |
| Szerelés típusa: | Podlahová |
| Kifolyás típusa: | Pohyblivá |
| kifolyási kiterjedés: | 210 |
| felület technológiája: | PVD |
| bekötési átmérö: | 19 mm |
| Garancia: | 5 év |
| EAN: | 5906366033254 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
