Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea Viera, magas konyhai csaptelep rugalmas karral és fúvókával, matt réz, REA-B4854
Kód: REA-B4854Termék részletes leírása

Ipari stílus egy csipetnyi rézzel
A REA Viera konyhai csaptelep Brush Copper színben meleg, luxus színeket és professzionális stílust visz a konyhába. Az ipari formatervezés a rugalmas karral és a réz felülettel kombinálva hatékony díszítőelemet alkot a modern belső terekbe.
Teljes mobilitás és kényelem a munkahelyen
A fekete, flexibilis tömlő lehetővé teszi a vízsugár 360 fokos tartományban történő mozgatását. A kifolyó vége lehetővé teszi a klasszikus szénsavas vízsugár és a diffúz zuhanyzás közötti váltást, amit mindazok értékelni fognak, akik sok időt töltenek a konyhai mosogatónál.


Robusztus sárgaréz konstrukció
A csaptelep teste és tartókarja sárgarézből készült, ami stabilitást garantál a pulton és hosszú élettartamot biztosít. A kiváló minőségű kerámiafej biztosítja a vízáramlás sima szabályozását és a tökéletes tömítettséget a teljes használati idő alatt.
Réz és fekete kontrasztos dizájn
A meleg matt réz szín és a fekete flexibilis tömlő kombinációja modern és dizájnos párost alkot. Az 500 mm-es csaptelepmagasság és a 190 mm-es kifolyótartomány kényelmes használatot garantál még nagyobb konyhai mosogatók felett is. A csatlakozás 3/8 hüvelykes menettel történik.

| Gyártó | REA |
| Sorozat | Hit |
| Termékkód | REA-B4854 |
| EAN | 5906366027857 |
| Akkumulátor típusa | Konyha |
| Rögzítési módszer | Sztojankova |
| Anyag | Sárgaréz |
| Szín | Réz matt / Fekete |
| Felületkezelési technológia | PVD |
| Kimenet típusa | Mozgatható, rugalmas |
| Magasság | 500 mm |
| Kimeneti tartomány | 190 mm |
| Csatlakozási átmérő | 3/8 hüvelyk |
| Garancia | 5 év |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosogató csaptelepek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366027857 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Felületkezelés: | Matt |
| Gyártó: | Rea |
| Kezelés: | Pákové |
| Kifolyócső: | 190 |
| Magasság: | 500 |
| Sorozat: | Rea Viera |
| Szerelés: | állványos |
| Szín: | Fekete, Réz |
| Típus: | Batérie - kuchynské batérie |
| gyártó kódja: | REA-B4854 |
| csaptelep típus: | Kuchynská |
| Szerelés típusa: | Stojanková |
| Kifolyás típusa: | Pohyblivá, Ohybná |
| kifolyási kiterjedés: | 190 |
| felület technológiája: | PVD |
| bekötési átmérö: | 3/8 palca |
| Garancia: | 5 év |
| EAN: | 5906366027857 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
