Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea Viera, magas konyhai csaptelep rugalmas karral és szórófejjel, grafit, REA-B4853
Kód: REA-B4853Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Ipari elegancia modern konyhában
A grafit színű REA Viera konyhai csaptelep kompromisszumok nélküli, modern megoldást kínál minden konyhába. A mély, sötétszürke árnyalat fémes csillogással tekintélyt parancsoló jelleget kölcsönöz, és tökéletes a modern loft projektekhez, valamint a minimalista, luxus terekhez.
Masszív konstrukció, megbízható működés
A csaptelep teste tömör sárgarézből készült, ami a hosszú távú tartósság és stabilitás alapja. A kerámia betét biztosítja a vízáramlás és a hőmérséklet azonnali és precíz szabályozását. A PVD felületkezelés kivételes ellenállást garantál a karcolásokkal és a korrózióval szemben.


Maximális mozgásszabadság
A flexibilis fekete tömlő lehetővé teszi a vízsugár szabad áramlását bármilyen irányba, ami nagyban megkönnyíti a konyhai munkát. Az ergonomikus fej lehetővé teszi a sugár típusának gyors váltást - a klasszikustól az intenzív zuhanyig. A grafit vízszintes kar szilárd támaszt nyújt a csaptelep mozgó részének.
Könnyű telepítés, hosszú élettartam
Az akkumulátor állványra szerelhető. A csatlakozás 3/8 hüvelykes menettel történik. A termékre 5 év garancia vonatkozik, ami a kidolgozás és a felhasznált anyagok magas minőségét jelzi.

| Gyártó | REA |
| Sorozat | Hit |
| Termékkód | REA-B4853 |
| Akkumulátor típusa | Konyha |
| Rögzítési módszer | Sztojankova |
| Szín | Fekete / Grafit |
| Kimenet típusa | Mozgatható, rugalmas |
| Anyag | Sárgaréz |
| Magasság | 500 mm |
| Kimeneti tartomány | 190 mm |
| Felületkezelési technológia | PVD |
| Csatlakozási átmérő | 3/8 hüvelyk |
| Garancia | 5 év |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosogató csaptelepek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366027741 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Felületkezelés: | Matt |
| Gyártó: | Rea |
| Kezelés: | Pákové |
| Kifolyócső: | 190 |
| Magasság: | 500 |
| Sorozat: | Rea Viera |
| Szerelés: | állványos |
| Szín: | Fekete, Grafit |
| Típus: | Batérie - kuchynské batérie |
| gyártó kódja: | REA-B4853 |
| csaptelep típus: | Kuchynská |
| Szerelés típusa: | Stojanková |
| Kifolyás típusa: | Pohyblivá, Ohybná |
| kifolyási kiterjedés: | 190 |
| felület technológiája: | PVD |
| bekötési átmérö: | 3/8 palca |
| Garancia: | 5 év |
| EAN: | 5906366027741 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
