Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Sapho, Mosdó lefolyó 5/4", klikk-klakk, betondugóval, 10-80mm, matt réz, FG920
Kód: FG920Termék részletes leírása

A beton és a réz eredeti kombinációja
A Sapho FG920 mosdólefolyó két jellegzetes anyagvilág – a nyers dekoratív beton és a matt réz meleg árnyalata – szokatlan kombinációját hozza a fürdőszobába. Az eredmény egy olyan dizájnrészlet, amely a hagyományos lefolyót a fürdőszoba önálló elemévé varázsolja.
A kattanó mechanizmus egyetlen ujjnyomással zárja és nyitja a kifolyót – anélkül, hogy a csaptelepen lévő kart kellene használni. Praktikus és csendes megoldás a mindennapi használatra.
Univerzális telepítés
A szabványos 5/4"-os csatlakozómenet biztosítja a kompatibilitást a hagyományos mosdószifonokkal. A rendkívül széles, 10–80 mm-es beépítési mélységtartomány lehetővé teszi a vékony falú kerámia mosdókagylók, valamint a vastagabb kő- vagy betonpultmosdók használatát.


Egy részlet, amire emlékezni fognak
A 0,36 kg-os súly tükrözi az összetett kialakítást – a műanyag funkcionális test könnyűséget és a mechanizmus sima működését biztosítja, míg a rézgyűrűvel ellátott betondugó vizuális súlyt és karaktert kölcsönöz. Ideális választás ipari, loft vagy natúr stílusú fürdőszobákba.
A Sapho egy cseh fürdőszobai berendezési márka, amelynek hagyományai egy Prága melletti Líbeznice-ben működő családi vállalkozásig nyúlnak vissza – saját tervezőközpontja és gyártóüzemei garantálják mind a dizájnt, mind a termékminőséget.
| Paraméterek | |
| Márka | Szapphó |
| Termékkód | FG920 |
| Típus | Kattanós mosdólefolyó |
| Test anyaga | Műanyag |
| Dugó anyaga | Konkrét |
| Szín | Réz matt |
| Menetméret | 5/4" |
| Beépítési mélység | 10–80 mm |
| Felszerelés | Zárható, túlfolyásmentes |
| Súly | 0,36 kg |
| Csomagolás | 1 db |
| EAN | 8590913970917 |
| Garancia | 24 hónap |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosdó leeresztő szelepek klikk-klakk |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 8590913970917 |
| csatlakozás átmérő 1: | 5/4" F |
| Gyártó: | Sapho |
| Sorozat: | Sapho |
| Szín: | Réz |
| Típus: | Inštalačný materiál - umývadlové odtokové zátky |
| Csomagolás: | 1 |
| Kivitel (felszerelés): | Uzatvárateľná bez prepadu |
| Menet méret: | 5/4" |
| Anyag: | Műanyag |
| Garancia: | 2 év |
| EAN: | 8590913970917 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
