Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Sapho, mosdó szifon 5/4", lefolyó 32 mm, kerek, grafit, SI581
Kód: SI581Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Sötét fémből készült dizájner szifon
A Sapho SI581 mosdószifon a klasszikus funkcionalitást ötvözi a modern dizájnnal. A PVD bevonatú, fegyverfém sárgaréz test természetes vizuális illeszkedést biztosít sötét matt csaptelepekhez és kiegészítőkhöz ipari vagy modern stílusban.
A teljes egészében fémből készült sárgaréz konstrukció olyan tartósságot biztosít, amelyet a műanyag szifonok nem tudnak elérni – a szifon alkalmas igényesebb műveletekhez és reprezentatív terekhez, ahol látható a munkalap vagy a szabadon álló mosogató alatt.
Standard méretek
Az 5/4"-os csatlakozómenet a legtöbb mosdó lefolyóhoz szabványos, így a szifon illeszkedik mind a hagyományos Click-Clack lefolyókhoz, mind a fix dugókhoz. A 32 mm-es lefolyócső átmérője univerzális méret a fürdőszobai lefolyókhoz – nincs szükség szűkítésre.


A cseh márka minősége
A 0,964 kg-os súly megerősíti a masszív, teljesen fémből készült konstrukciót – a szifon nem rendelkezik műanyag belső részekkel, amelyek idővel elkopnának és szivárognának. A sárgaréz magnak köszönhetően ellenáll a gyakori tisztításnak és karbantartásnak.
A Sapho egy cseh fürdőszobai berendezési márka, saját tervezőközponttal és a Líbeznice-i családi vállalkozásig visszanyúló hagyománnyal. Az SI581 szifon a lefolyók, csaptelepek és kiegészítők komplett kínálatának része, összehangolt színekben.
| Paraméterek | |
| Márka | Szapphó |
| Termékkód | SI581 |
| Típus | Mosogató szifon |
| Alak | Kerek |
| Anyag | Sárgaréz |
| Felületkezelés | PVD |
| Szín | Fegyverfém / Grafit |
| Menetméret | 5/4" |
| Hulladék átmérője | 32 mm |
| Súly | 0,964 kg |
| Csomagolás | 1 db |
| EAN | 8590913124686 |
| Garancia | 24 hónap |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosdószifonok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.96 kg |
| EAN vonalkód: | 8590913124686 |
| Gyártó: | Sapho |
| Sorozat: | Sapho |
| Szín: | Grafit |
| Típus: | Sifón;Umývadlový |
| Csomagolás: | 1 |
| Kivitel (felszerelés): | PVD |
| Menet méret: | 5/4" |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Garancia: | 2 év |
| Lefolyó átmérő: | 32 |
| EAN: | 8590913124686 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
