Sapho, THEIA Magas szekrény 40x138x20cm, 2x ajtós, bal/jobb, fehér, TH400-3030
Kód: TH400-3030
Nincs értékelés
Külső raktáron (4 db)
Várható kézbesítés:
Részletes információ
Termék részletes leírása
Jellemzők
Márka SAPHO
Sorozat THEIA
Dimenzió 40x140x20 cm
Szélesség 400 mm
Magasság 1400 mm
Mélység 200 mm