Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Erga Astat, fali kádcsaptelep kézizuhannyal, matt fekete, ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22
Kód: ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22Termék részletes leírása
Műszaki paraméterek
| Márka | Erg |
| Sorozat | Erga Astatine |
| Típus | Fali kádcsaptelep kézi zuhannyal |
| Tartalomkészlet | Fali csaptelep + 5 funkciós kézi zuhany + 150 cm-es zuhanycső + fali konzol + excenterek + rögzítőelemek |
| Akkumulátor vezérlése | Kar, mechanikus, egyfogantyús |
| Pajzsdísz | Kerámia 35 mm, cserélhető |
| Mosogató | Fix, mechanikus kapcsolóval |
| Kézi zuhany | 5 funkciós, fali tartóval |
| Zuhanycső | 150 cm, Csavarodásgátló rendszer |
| Anyag | Porszórt acél + műanyag |
| Felületkezelés | Matt porbevonat |
| Szín | Matt fekete |
| Szerelési típus | Falra szerelhető, kétlyukú |
| Csatlakozási osztás | 150 mm (excenterekkel a csomagban) |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Tömlőcsatlakozás | 1/2" |
| Áramlási sebesség osztály | Vel |
| Maximális hőmérséklet | 90°C |
| Ajánlott nyomás | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Megfelelőségi nyilatkozat | MN/20112019 |
| Kód | ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kád csaptelepek |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5904202159793 |
| Anyag: | műanyag, Acél |
| Gyártó: | Erga |
| sklad: | Na sklade (Heavenshop) |
| Sorozat: | Erga Astat |
| Szerelés: | fali |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Batérie - pákové vaňové batérie |
| EAN: | 5904202159793 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!




