Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Erga Goba, zuhanygarnitúra termosztatikus csapteleppel, esőzuhany 30x30cm, króm, ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHR
Kód: ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHRTermék részletes leírása
Műszaki paraméterek
| Márka | Erg |
| Sorozat | Erga Goba |
| Típus | Zuhanyoszlop termosztatikus keverőcsappal (falra szerelhető) |
| Tartalomkészlet | Termosztatikus keverőcsap + esőztető zuhany 30 × 30 cm + kézi zuhany + gégecső + rúd |
| Akkumulátor vezérlése | Termosztatikus |
| Pajzsdísz | Kerámia termosztát 35 mm |
| Olvadóbiztosíték | 38°C |
| Fejzuhany | 30 × 30 cm, vízkőmentes, állítható szög |
| Kézi zuhany | Vízkőmentesítő szilikon fúvókák |
| Zuhanycső | 150 cm, Csavarodásgátló rendszer |
| Rúd | Rozsdamentes acél, magassága állítható 80–115 cm |
| Anyag | Sárgaréz / rozsdamentes acél / ABS műanyag |
| Felületkezelés | Galvanizált króm, fényes |
| Szín | Króm |
| Szerelési típus | Falra szerelhető, kétlyukú |
| Csatlakozási osztás | 150 mm (130–170 mm beállítás excenterekkel) |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| Tömlőcsatlakozás | 1/2" |
| A fejzuhany csatlakoztatása | 3/8" |
| Áramlási osztály | Vel |
| Üzemi nyomás | 1–5 bar |
| Maximális hőmérséklet | 90°C |
| Kód | ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fürdőszoba |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 5904202159267 |
| Anyag: | Sárgaréz, Acél, ABS |
| Gyártó: | Erga |
| Kezelés: | Termostat |
| Magasság: | 1190 |
| Sorozat: | Erga Goba |
| Szerelés: | fali 150 mm |
| Szín: | Króm |
| Típus: | Batérie - sprchové sety |
| EAN: | 5904202159267 |
| A fejzuhany mérete (mm): | 300x300 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!




