Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Erga Trio, 3 lyukú kádcsaptelep, matt fekete, ERG-YKA-BW.TRIO-BLK
Kód: ERG-YKA-BW.TRIO-BLKTermék részletes leírása
Műszaki paraméterek
| Márka | Erg |
| Sorozat | Erga Trió |
| Típus | 3 lyukú kádcsaptelep kézi zuhannyal (kádperemre szerelhető) |
| Ellenőrzés | Egykaros, mechanikus |
| Test anyaga | Sárgaréz |
| Alkatrész anyaga | Sárgaréz / porszórt acél / ABS műanyag |
| Felületkezelés | Porbevonat, matt fekete |
| Szín | Matt fekete |
| Pajzsdísz | Kerámia 35 mm, cserélhető |
| Mosogató | Szilárd, lapos, vízeséshatással |
| Kapcsoló | Mechanikus (vízesés/kézi zuhany) |
| Kézi zuhany | Súlyokkal és szilikon Anti-Calc fúvókákkal |
| Zuhanycső | Fonott rozsdamentes acél, 150 cm |
| Csatlakozó tömlők | 2 × 50 cm (1/2") + 1 × 50 cm (3/8") fonott rozsdamentes acél |
| Áramlási sebesség osztály | Vel |
| Maximális hőmérséklet | 90°C |
| Ajánlott nyomás | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Standard | EN 817:2008 |
| Kód | ERG-YKA-BW.TRIO-BLK |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fürdőszoba |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5904202143105 |
| Anyag: | Sárgaréz, Acél, ABS |
| Gyártó: | Erga |
| Kezelés: | Pákové |
| sklad: | Na sklade (Heavenshop) |
| Sorozat: | Erga Trio |
| Szerelés: | Na okraj vane, 3-otvorové |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Batérie - vaňové batérie |
| EAN: | 5904202143105 |
| Farba hadice: | Strieborná |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!




