Hansgrohe Croma, Showerpipe 220 1jet karos csapteleppel, króm, HAN-27222000
Kód: HAN-27222000
Nincs értékelés
Elfogyott
Termék részletes leírása
hansgrohelogo-1
Termékleírás és paraméterek
  • Tartalma: fejzuhany, kézi zuhany, karos zuhanycsaptelep, zuhanytömlő, csúszka, zuhanyrúd
  • Croma 220 fejzuhany
  • Fejzuhany mérete: 220 mm
  • Fejzuhany áramlási típusa: RainAir
  • Golyócsukló: a felső zuhany állítható dőlésszöge
  • Maximális áramlási sebesség 0,3 MPa-nál: 16 l/perc
  • Kézi zuhany áramlási típusa: eső, masszázs, samponmosás, normál áramlás
  • Kézizuhany áramlási sebessége 0,3 MPa-nál: 12,5 l/perc
  • Min. áramlási/üzemi nyomás: 1 bar
  • Max. üzemi nyomás: 10 bar
  • A zuhanyrúd lerövidíthető
  • A zuhanyrúd átmérője: 22 mm
  • Állítható magasságú kézizuhanytartó
  • A felső zuhany zuhanykarjának hossza: 400 mm
  • Forgó zuhanykar
  • 18 kW vagy nagyobb teljesítményű átfolyós fűtőtestekhez alkalmas
  • Rögzítés módja: falra szerelhető
  • Bemenetek mérete: DN15
  • Csatlakozómenet G ½
  • Távolság 150 ± 12 mm