Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Laveo Basso, zuhanylefolyó, 50 cm, fényes arany, LAV-COB_G50D
Kód: LAV-COB_G50DTermék részletes leírása

Lineáris csatorna kétoldalas ráccsal – két felület, egy termék
A COB Basso egy prémium kategóriás lineáris zuhanylefolyó, amelyet igényes vásárlók számára terveztek, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a dizájn vagy a funkcionalitás terén. A legfontosabb jellemzője a megfordítható rács – egyetlen elforgatással vagy a padlóval olvadó csempézett felületet, vagy feltűnő dizájnelemként szolgáló dekoratív arany acélrácsot kaphat.
A Basso hatféle hosszúságban, 50 és 100 cm között, és négyféle felülettel kapható – mindegyik változat csempézett és tömör rácsos oldallal is rendelkezik, így egyetlen termék rugalmasan alakítható megoldást kínál.
Csempe vagy arany – a választás az Öné
A Basso kétoldalas rács forgatható és csúsztatható műanyag távtartókkal működik – szerszámok és szétszerelés nélkül. Az egyik oldalon van egy hely, amelyet a zuhanyzó padlójával megegyező méretű csempékkel lehet kitölteni, a másikon pedig egy tömör arany acélrács található, amely vizuális kiegészítővé válik.
A csempézett oldal szinte egyenletes padlófelületet hoz létre a teljes zuhanyzótérben – minimalista eredmény látható lefolyó nélkül. Az arany oldal ezzel szemben kiemeli az ereszcsatornát, és dizájnelemmé alakítja azt.


304-es rozsdamentes acél – sebészeti minőségű
A vályútest és a rács 304-es minőségű rozsdamentes acélból készült – ugyanabból az anyagból, amelyet a sebészeti eszközök gyártásához is használnak. A 304-es acél természetesen ellenáll a korróziónak, a nedvességnek és a szokásos klórmentes és savas fürdőszobai tisztítószereknek.
A mellékelt kampóval tisztítható a szennyfogó – a rács könnyen eltávolítható a folyókából anélkül, hogy az ereszcsatornába kellene nyúlni vagy szerszámokat használni. A szennyfogó és a szifont védő szűrő a standard csomag része.
Alacsony beépítési magasság és száraz szifon kérésre
A Basso lefolyót alacsony beépítési magasságra tervezték – a minimális beépítési magasság mindössze 75 mm , a maximális 115 mm, a folyókaprofil magassága pedig 62 mm. A lefolyó ezért alkalmas felújított, sekély padlószerkezetű fürdőszobákba is, ahol a klasszikus lefolyók magasságuk miatt nem megfelelőek.
Szezonálisan vagy hosszabb szünetekkel használt zuhanyzókhoz (pl. nyaralók) bármikor beszerelhető egy száraz szifon – ez megakadályozza, hogy a csatornarendszerből származó szagok a párolgás miatti vízzáron keresztül távozzanak. A száraz szifon nem része a csomagnak, de az ereszcsatorna szétszerelése nélkül is beszerelhető.


Áramlási sebesség, méretek és 10 év garancia
A Basso 50 cm-es ereszcsatorna 56 l/perc átfolyási sebességgel rendelkezik – ez elegendő fejzuhanyokhoz és nagy átfolyású esőztető panelekhez. A folyóka szélessége 92 mm, a csatornacsatlakozás átmérője 50 mm . A csomag egy zajszigetelő szigetelő alátétet is tartalmaz.
A COB 10 év garanciát vállal a Basso folyókákra – ez kivételes időszak a zuhanyfolyókák kategóriájában, tükrözve a felhasznált 304-es acél minőségét és a lengyel gyártás precízségét. Ha bármilyen kérdése van a kompatibilis száraz szifonokkal vagy a Basso sorozat más hosszaival kapcsolatban, örömmel állunk rendelkezésére.
Műszaki paraméterek
| Termékkód | COB-G50D |
| EAN | 5907791190444 |
| Márka | KUKORICACSŐ |
| Sorozat | Basszus |
| Típus | Lineáris zuhanylefolyó |
| Anyag | 304-es rozsdamentes acél + ABS |
| Felületkezelés | Aranysárga |
| Rácstípus | Kétoldalas forgó — csempe behelyezése / tömör arany rács |
| Telepítés | Padlón álló |
| Ereszcsatorna hossza | 500 mm |
| Csatorna szélessége | 92 mm |
| Profilmagasság | 62 mm |
| Min. beépítési magasság | 75 mm |
| Max. beépítési magasság | 115 mm |
| Csatlakozási átmérő | 50 mm |
| Vízáramlás | 56 l/perc |
| Szennyfogó | Igen |
| Szifonvédő szűrő | Igen |
| Szintező lábak | Igen – a csomagban |
| Tisztítóhorog | Igen – a csomagban |
| Szigetelőbetét | Igen – a csomagban |
| Száraz szifon | Nem – utólagosan is lehetséges |
| A szifon tisztítása felülről | Igen |
| Származási ország | Lengyelország |
| Garancia | 10 év |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zuhanyfolyókák |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5907791190444 |
| Felületkezelés: | Fényes |
| Forma: | Téglalap |
| Gyártó: | Laveo |
| Hosszúság: | 500 |
| Sorozat: | Laveo Basso |
| Szerelés: | padlóra |
| Szín: | Arany |
| Típus: | Sprchový odtokový žľab - lineárny podlahový |
| Spôsob inštalácie odtoku: | Na podlahu |
| Dĺžka odtoku: | 500 mm |
| Minimálna výška: | 75 mm |
| Maximálna výška: | 115 mm |
| Výška inštalácie: | 62 mm |
| bekötési átmérö: | 50 mm - Basso |
| Rýchlosť prietoku vody: | 56 l/min |
| Šírka žľabu: | 92 mm |
| Filter čistiteľný zhora: | Áno |
| Zberač nečistôt: | Áno |
| Lefolyóvédő szűrő: | Áno |
| Szintező lábak: | Áno |
| Akasztóval együtt: | Áno |
| Szigetelő alátéttel együtt: | Áno |
| Víz nélküli szelep: | Nie - možnosť inštalácie |
| Anyag: | Nerezová oceľ 304, ABS |
| Garancia (év): | 10 *pozri záručné podmienky |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Laveo egy jól ismert lengyel márka, amely konyhai és fürdőszobai felszerelést kínál. A cég többek között mosdócsapokat, zuhanykészleteket, konyhai csaptelepeket, mosogatókat, páraelszívókat, fürdőszobai kiegészítőket és lefolyókat kínál. A Loot sorozat lehetővé teszi, hogy koherens és érdekes fürdőszobai elrendezést hozzon létre. Ideális a modern minimalista belső terekhez, valamint a hagyományosabb stílusban fenntartott terekhez.

A Laveo termékeket nemcsak érdekes, modern dizájn jellemzi, hanem mindenekelőtt tartósság és víztakarékosság. Az akkumulátorok MO59 sárgarézből készülnek, ami rendkívül erős anyag. Szintén figyelemre méltóak a tartós kerámiafejek, hosszú élettartammal. Az eredeti dizájn, a kiváló minőség és a funkcionalitás jellemzi pontosan a Lolid termékeket. Honnan tudja, hogy a szerelvények tartósak? Hosszú gyártói garancia után. A Loot 8 év garanciát biztosít minden akku testére és fejére, amelyet értékesít!
Kompletna seria wyposażenia kuchni i łazienki, czyli baterie i natryski Pretto od Laveo - YouTube
