Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Laveo Malawi, 1 medencés mosogató, matt arany, + szifon és mosogató csaptelep vízszűrővel, LAV-SLMAG10F
Kód: LAV-SLMAG10FTermék részletes leírása

Arany rozsdamentes acél mosogató – feltűnő kiegészítő a modern konyhában
A Laveo Malawi rozsdamentes acél mosogatója 60 cm széles szekrényekhez, olyan konyhákba tervezve, ahol a dizájn ugyanolyan fontos szerepet játszik, mint a funkcionalitás. A sima 304-es acél arany bevonata a munkalapot olyan dekoratív elemmé alakítja, amelyre a konyha emlékezni fog.
A mosogató kapható süllyesztett (a munkalapba süllyesztett) és síkba szerelt (síkba szerelt) kivitelben is – mindkét módszer teljes funkcionalitású, és a választás a munkalap jellegétől és a kívánt megjelenéstől függ.
200 mm-es mély medence és helytakarékos szifon
500 × 580 mm -es méreteivel és 200 mm- es medencemélységével a Malawi a kategória mélyebb rozsdamentes acél mosogatói közé tartozik – nagyobb edények mosogatása vagy a mosogató vízzel való feltöltése során a mély medence jelentős gyakorlati előnyt jelent, mivel a víz nem vész kárba, hanem a környezetére fröccsen.
A csomag tartalmaz egy helytakarékos, lapos profilú szifont — helyet szabadít fel egy 60 cm-es szekrényben egy szemetes vagy tisztítószerek számára. A mosogató mosogatógép-csatlakozóval és előre fúrt lyukkal rendelkezik a csaptelep számára . A lefolyó kézi dugóval van felszerelve.


Süllyesztett és süllyesztett – két telepítési lehetőség
A Malawi SLMAG10F mind süllyesztett (a mosogató a szélével fekszik a munkalapon), mind süllyesztett (a mosogató a munkalap felületével egy síkban van) szerelést támogat. A süllyesztett beépítés zökkenőmentes, hézagmentes felületet hoz létre – egy esztétikailag letisztult megoldás, amely egyre inkább a modern konyhadizájn szabvánnyá válik.
A mosogató nem megfordítható – a lefolyó helyzete fix, ezért rendelés előtt ellenőrizze, hogy a konyhaszekrényben lévő lefolyócsatlakozás melyik oldalra néz.
Műszaki paraméterek
| Termékkód | SLMAG10F |
| EAN | 5905358229040 |
| Márka | Laveo |
| Sorozat | Malawi |
| Típus | Konyhai mosogató, 1 medencés |
| Anyag | 304-es rozsdamentes acél |
| Felület | Sima |
| Felületkezelés | Arany (PVD) |
| Tál alakú | Téglalap |
| Szélesség | 500 mm |
| Hossz | 580 mm |
| Tál mélysége | 200 mm |
| Alkalmas szekrénybe | 600 mm |
| Közgyűlés | Süllyesztett / Süllyesztett szerelésű |
| Megfordítható | Nem |
| Hulladék | 3,5" |
| Dugó | Kézikönyv |
| Mosogatógép csatlakozás | Igen |
| Akkumulátornyílás | Igen – előre fúrt |
| Csepegtető | Nem |
| Hőállóság | Igen (akár 250°C-ig) |
| Elszíneződéssel szembeni ellenállás | Igen |
| Szifon a csomagban | Igen — Helytakarékos (helytakarékos szifon) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 1 medencés mosogatók |
|---|---|
| Súly: | 9 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358229040 |
| Forma: | Téglalap |
| Gyártó: | Laveo |
| Hosszúság: | 580 |
| Medencék száma: | 1 |
| Mélység: | 200 |
| Sorozat: | Laveo Malawi |
| Szélesség: | 500 |
| Szerelés: | fentről beeresztett, Na zapustenie do roviny |
| Szín: | arany matt |
| Típus: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Felület típusa: | Smooth, 304 stainless steel |
| Model: | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od: | 600 mm |
| lefolyó átmérő: | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu: | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu: | Áno |
| reverzibilis: | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom: | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu: | Áno |
| Sifón v súprave: | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska: | Bez odkvapovej dosky |
| Szerelés típusa: | Inset, Flush-mounted |
| Lefolyoka típusa: | Manuálna |
| Garancia (év): | 15 *pozri záručné podmienky |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Laveo egy jól ismert lengyel márka, amely konyhai és fürdőszobai felszerelést kínál. A cég többek között mosdócsapokat, zuhanykészleteket, konyhai csaptelepeket, mosogatókat, páraelszívókat, fürdőszobai kiegészítőket és lefolyókat kínál. A Loot sorozat lehetővé teszi, hogy koherens és érdekes fürdőszobai elrendezést hozzon létre. Ideális a modern minimalista belső terekhez, valamint a hagyományosabb stílusban fenntartott terekhez.

A Laveo termékeket nemcsak érdekes, modern dizájn jellemzi, hanem mindenekelőtt tartósság és víztakarékosság. Az akkumulátorok MO59 sárgarézből készülnek, ami rendkívül erős anyag. Szintén figyelemre méltóak a tartós kerámiafejek, hosszú élettartammal. Az eredeti dizájn, a kiváló minőség és a funkcionalitás jellemzi pontosan a Lolid termékeket. Honnan tudja, hogy a szerelvények tartósak? Hosszú gyártói garancia után. A Loot 8 év garanciát biztosít minden akku testére és fejére, amelyet értékesít!
Kompletna seria wyposażenia kuchni i łazienki, czyli baterie i natryski Pretto od Laveo - YouTube
