Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Laveo Muna, 1 rekeszes gránit mosogató 510x510x201 mm, fekete pettyes, LAV-SPU_780Y
Kód: LAV-SPU_780YTermék részletes leírása

Kerek gránit mosogató – merész kiegészítő a modern konyhában
A Laveo Muna SPU-780Y egy kerek, gránit-kompozit konyhai mosogató , 510 x 510 mm méretű, 60 cm széles szekrényekhez. Fekete színe és letisztult, kör alakú formája feltűnő dizájnelemmé teszi – alkalmas olyan konyhákba, ahol a kontraszt és a merész anyagok tudatos választásnak örvendenek.
A Muna sorozat sarokba is beépíthető, ami lehetővé teszi a munkafelület hatékonyabb kihasználását a konyha sarkában elhelyezett 60 cm-es szekrényekkel. A medence enyhén megemelt pereme megakadályozza, hogy a víz a munkalapra fröccsenjen.
Gránit kompozit, amely ellenáll a karcolásoknak, ütéseknek és hőnek
A mosogató teste gránit kompozitból készült – természetes kő és gyanta keverékéből, nem porózus, homogén szerkezettel. A fekete szín az anyag teljes vastagságán végigfut, így a felületi kopások nem látszanak a színben. Az anyag ellenáll az evőeszközök karcolásainak, a nehéz edények ütéseinek és a 250 °C- ig terjedő hősokknak.
A sima felület könnyen tisztítható – nincsenek gyűrődések, sarkok vagy felületi struktúrák, amelyek felfoghatnák a szennyeződéseket. Ráadásul a fekete szín vizuálisan jobban elrejti a mindennapi használatból eredő kisebb foltokat, mint a világos színűek.


Beépíthető, helytakarékos szifon és komplett felszerelés
A mosogatót süllyesztett módszerrel szerelik be – a munkalap kivágásába kell behelyezni. Nem megfordítható – a lefolyó helyzete rögzített, ezért rendelés előtt ellenőrizze, hogy a szekrényben lévő lefolyócsatlakozás melyik oldalra néz. A csomag tartalmaz egy helytakarékos, lapos profilú szifont , amely helyet szabadít fel a szekrényben egy szemeteskosár számára.
A mosogató mosogatógép-csatlakozóval és előre fúrt lyukkal rendelkezik a csaptelep számára . A lefolyó kézi dugóval van felszerelve. A Muna bézs és szürke színben is kapható – ha melegebb vagy semlegesebb árnyalatot keres, tekintse meg a sorozat további változatait a heavenshop.sk kínálatában.
Műszaki paraméterek
| Termékkód | SPU-780Y |
| EAN | 5905358232804 |
| Márka | Laveo |
| Sorozat | Hold |
| Típus | Konyhai mosogató, 1 medencés |
| Anyag | Gránit kompozit |
| Szín | Fekete foltos |
| Mosogató alakja | Kör |
| Szélesség | 510 mm |
| Hossz | 510 mm |
| Tál mélysége | 180 mm |
| Alkalmas szekrénybe | 600 mm |
| Közgyűlés | Felülről a munkalapba süllyeszthető |
| Megfordítható | Nem |
| Hulladék | 3,5" |
| Dugó | Kézikönyv |
| Mosogatógép csatlakozás | Igen |
| Akkumulátornyílás | Igen – előre fúrt |
| Csepegtető | Nem |
| Hőállóság | Igen (akár 250°C-ig) |
| Karcállóság | Igen |
| Ütésállóság | Igen |
| Elszíneződéssel szembeni ellenállás | Igen |
| Szifon a csomagban | Igen — Helytakarékos |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 1 medencés mosogatók |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358232804 |
| Anyag: | Gránit |
| Csaptelepi nyíls: | 1 |
| Forma: | Kerek |
| Gyártó: | Laveo |
| Hosszúság: | 510 |
| Magasság: | 201 |
| Medencék száma: | 1 |
| Mélység: | 180 |
| Sorozat: | Laveo Muna |
| Szélesség: | 510 |
| Szerelés: | fentről beeresztett |
| Szín: | Fekete, szemcsés |
| Típus: | Kuchynské drezy - granitový drez |
| Model: | Okrúhly, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od: | 600 mm |
| lefolyó átmérő: | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu: | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu: | Áno |
| reverzibilis: | Nie |
| Automatické vypínanie odtoku: | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom: | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu: | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom: | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu: | Áno |
| Sifón v súprave: | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska: | Bez odkvapovej dosky |
| Szerelés típusa: | Inset |
| Lefolyoka típusa: | Manuálna |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Laveo egy jól ismert lengyel márka, amely konyhai és fürdőszobai felszerelést kínál. A cég többek között mosdócsapokat, zuhanykészleteket, konyhai csaptelepeket, mosogatókat, páraelszívókat, fürdőszobai kiegészítőket és lefolyókat kínál. A Loot sorozat lehetővé teszi, hogy koherens és érdekes fürdőszobai elrendezést hozzon létre. Ideális a modern minimalista belső terekhez, valamint a hagyományosabb stílusban fenntartott terekhez.

A Laveo termékeket nemcsak érdekes, modern dizájn jellemzi, hanem mindenekelőtt tartósság és víztakarékosság. Az akkumulátorok MO59 sárgarézből készülnek, ami rendkívül erős anyag. Szintén figyelemre méltóak a tartós kerámiafejek, hosszú élettartammal. Az eredeti dizájn, a kiváló minőség és a funkcionalitás jellemzi pontosan a Lolid termékeket. Honnan tudja, hogy a szerelvények tartósak? Hosszú gyártói garancia után. A Loot 8 év garanciát biztosít minden akku testére és fejére, amelyet értékesít!
Kompletna seria wyposażenia kuchni i łazienki, czyli baterie i natryski Pretto od Laveo - YouTube
