Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Laveo Muna, 1 rekeszes gránit mosogató 510x510x201 mm, szürke, LAV-SPU_580Y
Kód: LAV-SPU_580YTermék részletes leírása

Kerek gránit mosogató – szürke sokoldalúság a konyhában
A Laveo Muna SPU-580Y egy kerek, gránit kompozit konyhai mosogató , 510 × 510 mm méretben, 60 cm széles szekrényekhez. A szürke szín a sorozat vizuálisan legsokoldalúbb változata – egyaránt jól illik világos és sötét homlokzatokhoz, fa és beton munkalapokhoz, és könnyedén illeszkedik bármilyen stílusú konyhába.
A Muna sorozat sarokba is beépíthető – sarokszekrényekben a 60 cm-es mosogató maximalizálja a használható munkafelületet. A medence enyhén megemelt pereme megakadályozza a víz fröccsenését intenzív használat során.
Gránit kompozit – ellenállás az anyag teljes vastagságában
A mosogató teste gránit kompozitból készült – természetes kő és gyanta nem porózus keverékéből. A szürke szín az anyag teljes vastagságán végigfut, így a felületi kopások nem látszanak a színben. A mosogató ellenáll az evőeszközök karcolásainak, a nehéz edények ütéseinek, a hősokknak és akár 250 °C- os hőmérsékletnek.
A sima, sarkok és gyűrődések nélküli felület könnyen tisztítható. A gránit kompozit szürke színe finom kőtextúrával rendelkezik, amely mélységet ad a felületnek, és természetesen elrejti a mindennapi használat apróbb nyomait.


Beépíthető, helytakarékos szifon és komplett felszerelés
A mosogatót felülről szereljük be – a munkalap kivágásába kell behelyezni. Nem megfordítható – a lefolyó helyzete rögzített, ezért rendelés előtt ellenőrizze a konyhaszekrényben a lefolyócsatlakozás oldalát. A csomag tartalmaz egy helytakarékos, lapos profilú szifont , amely helyet szabadít fel a szekrényben egy szemetes vagy tisztítószerek számára.
A mosogató mosogatógép-csatlakozóval és előre fúrt lyukkal rendelkezik a csaptelep számára . A lefolyó kézi dugóval van felszerelve. A Muna bézs és fekete színben is kapható – tekintse meg az SPU-480Y (bézs) és SPU-780Y (fekete) változatokat a heavenshop.sk kínálatában.
Műszaki paraméterek
| Termékkód | SPU-580Y |
| EAN | 5905358232798 |
| Márka | Laveo |
| Sorozat | Hold |
| Típus | Konyhai mosogató, 1 medencés |
| Anyag | Gránit kompozit |
| Szín | Szürke |
| Tál alakú | Kör |
| Szélesség | 510 mm |
| Hossz | 510 mm |
| Tál mélysége | 180 mm |
| Alkalmas szekrénybe | 600 mm |
| Közgyűlés | Felülről a munkalapba beágyazva |
| Megfordítható | Nem |
| Hulladék | 3,5" |
| Dugó | Kézikönyv |
| Mosogatógép csatlakozás | Igen |
| Akkumulátornyílás | Igen – előre fúrt |
| Csepegtető | Nem |
| Hőállóság | Igen (akár 250°C-ig) |
| Karcállóság | Igen |
| Ütésállóság | Igen |
| Elszíneződéssel szembeni ellenállás | Igen |
| Szifon a csomagban | Igen — Helytakarékos |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 1 medencés mosogatók |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358232798 |
| Anyag: | Gránit |
| Csaptelepi nyíls: | 1 |
| Forma: | Kerek |
| Gyártó: | Laveo |
| Hosszúság: | 510 |
| Magasság: | 201 |
| Medencék száma: | 1 |
| Mélység: | 180 |
| Sorozat: | Laveo Muna |
| Szélesség: | 510 |
| Szerelés: | fentről beeresztett |
| Szín: | szürke |
| Típus: | Kuchynské drezy - granitový drez |
| Model: | Okrúhly, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od: | 600 mm |
| lefolyó átmérő: | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu: | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu: | Áno |
| reverzibilis: | Nie |
| Automatické vypínanie odtoku: | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom: | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu: | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom: | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu: | Áno |
| Sifón v súprave: | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska: | Bez odkvapovej dosky |
| Szerelés típusa: | Inset |
| Lefolyoka típusa: | Manuálna |
| Garancia (év): | 10 *pozri záručné podmienky |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Laveo egy jól ismert lengyel márka, amely konyhai és fürdőszobai felszerelést kínál. A cég többek között mosdócsapokat, zuhanykészleteket, konyhai csaptelepeket, mosogatókat, páraelszívókat, fürdőszobai kiegészítőket és lefolyókat kínál. A Loot sorozat lehetővé teszi, hogy koherens és érdekes fürdőszobai elrendezést hozzon létre. Ideális a modern minimalista belső terekhez, valamint a hagyományosabb stílusban fenntartott terekhez.

A Laveo termékeket nemcsak érdekes, modern dizájn jellemzi, hanem mindenekelőtt tartósság és víztakarékosság. Az akkumulátorok MO59 sárgarézből készülnek, ami rendkívül erős anyag. Szintén figyelemre méltóak a tartós kerámiafejek, hosszú élettartammal. Az eredeti dizájn, a kiváló minőség és a funkcionalitás jellemzi pontosan a Lolid termékeket. Honnan tudja, hogy a szerelvények tartósak? Hosszú gyártói garancia után. A Loot 8 év garanciát biztosít minden akku testére és fejére, amelyet értékesít!
Kompletna seria wyposażenia kuchni i łazienki, czyli baterie i natryski Pretto od Laveo - YouTube
