Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Laveo Riveco, magas mosogató csaptelep flexibilis karral és vízszűrővel, matt arany-fekete, LAV-BRI_G68D
Kód: LAV-BRI_G68DTermék részletes leírása

Konyhai csaptelep rugalmas kifolyóval – mozgásszabadság a mosogatónálItt
A Laveo Riveco egy konyhai csaptelep, amelynek rugalmas kifolyója 200 mm-es kinyúlással rendelkezik , szabadon forgatható és dönthető – így a nagyobb edények mosogatása, a magas edények megtöltése és a mosogató öblítése is kényelmes az edények folyamatos mozgatása nélkül. A kétkaros szabályozás lehetővé teszi a hőmérséklet és az áramlás független és precíz szabályozását.
A szálcsiszolt arany és a matt fekete felület kombinációja feltűnő dizájnelemmé teszi a csaptelepet – a Laveo Malawi arany mosogatóhoz és a Muna sorozat fekete gránit mosogatóihoz illik, vizuálisan egységes elemként szolgálva a konyhában.
35 mm-es kerámia betét és gazdaságos áramlási sebesség
A csaptelep lelke egy 35 mm átmérőjű kerámia betét kerámia tárcsákkal – hosszú élettartam csöpögés nélkül, sima szabályozás és csendes működés (I. akusztikai csoport, ≤ 20 dB). A csaptelep a Z ≤ 9 l/perc átfolyási osztályba tartozik, alacsony vízfogyasztású megjelöléssel – a mindennapi használat során mérhetően vizet takarít meg a hagyományos, 12–15 l/perc átfolyási sebességű csaptelepekhez képest.
A csaptelep teljes magassága 405–628 mm , a flexibilis kifolyó helyzetétől függően. A csatlakozótömlők 500 mm és 350 mm hosszúak – a beszerelés előtt ellenőrizze, hogy a mosogató alatt ebben a tartományban vannak-e sarokszelepek.


Riveco sorozat — Vízszűrő kompatibilitás
A BRI-G68D a Laveo Riveco sorozatának része, amely külső vízszűrő csatlakoztatásának lehetőségével, illetve beépített Amii szűrőrendszerrel ellátott változatokat is tartalmaz, amely eltávolítja a klórt, a nehézfémeket és a szennyeződéseket. Ha közvetlenül a csapból szeretné szűrni a vizet, tekintse meg a kompatibilis Riveco sorozatú szűrőváltozatokat a heavenshop.sk kínálatában.
A csaptelep önállóan, a mosogatóba vagy a munkalapba előre fúrt lyukba szerelhető. A beszerelés szabványos – a G3/8"-os menettel rendelkező csatlakozótömlők a mosogató alatti sarokszelepekhez csatlakoznak.
Műszaki paraméterek
| Termékkód | BRI-G68D |
| EAN | 5905358223727 |
| Márka | Laveo |
| Sorozat | Riveco |
| Típus | konyhai csaptelep |
| Felületkezelés | Szálcsiszolt arany / matt fekete |
| Ellenőrzés | Dupla kar |
| Telepítés | Sztojankova |
| Kimenet típusa | Rugalmas / forgatható |
| Kivezető nyúlvány | 200 mm |
| Teljes magasság | 405 – 628 mm |
| Patron típusa | Kerámiai |
| Patron átmérője | 35 mm |
| Folyik | ≤ 9 l/perc (Z osztály – alacsony fogyasztás) |
| Akusztikus csoport | I — ≤ 20 dB |
| Csatlakozócsövek hossza | 500 mm + 350 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosogató csaptelepek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358223727 |
| Gyártó: | Laveo |
| Kezelés: | Pákové |
| Kifolyócső: | 200 |
| Magasság: | 405 - 628 mm |
| Sorozat: | Laveo Riveco |
| Szerelés: | állványos |
| Szín: | Fekete, arany matt |
| Típus: | Batérie - kuchynské batérie |
| Szerelés típusa: | Vzpriamený |
| Typ rukoväte: | Dual-handle |
| Kifolyás típusa: | Otočný, Flexibilný |
| Priemer hlavy: | 35 mm |
| Typ hlavy: | Keramická |
| Dĺžka spojovacej hadice: | 500 mm, 350 mm |
| Akusztikus osztály: | I - ≤ 20 dB |
| átfolyási osztály: | Z ≤ 9 l/min |
| Nízka spotreba vody: | Áno |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Laveo egy jól ismert lengyel márka, amely konyhai és fürdőszobai felszerelést kínál. A cég többek között mosdócsapokat, zuhanykészleteket, konyhai csaptelepeket, mosogatókat, páraelszívókat, fürdőszobai kiegészítőket és lefolyókat kínál. A Loot sorozat lehetővé teszi, hogy koherens és érdekes fürdőszobai elrendezést hozzon létre. Ideális a modern minimalista belső terekhez, valamint a hagyományosabb stílusban fenntartott terekhez.

A Laveo termékeket nemcsak érdekes, modern dizájn jellemzi, hanem mindenekelőtt tartósság és víztakarékosság. Az akkumulátorok MO59 sárgarézből készülnek, ami rendkívül erős anyag. Szintén figyelemre méltóak a tartós kerámiafejek, hosszú élettartammal. Az eredeti dizájn, a kiváló minőség és a funkcionalitás jellemzi pontosan a Lolid termékeket. Honnan tudja, hogy a szerelvények tartósak? Hosszú gyártói garancia után. A Loot 8 év garanciát biztosít minden akku testére és fejére, amelyet értékesít!
Kompletna seria wyposażenia kuchni i łazienki, czyli baterie i natryski Pretto od Laveo - YouTube
