Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Laveo Wolin, 1 rekeszes gránit mosogató 780x480x185 mm, szürke, LAV-SPW_511T
Kód: LAV-SPW_511TTermék részletes leírása

Szürke gránit mosogató csepegtetővel – sokoldalú konyhai alapdarab
A Laveo Wolin egy szürke színű , gránit konyhai mosogató , 480 × 780 mm méretekkel, 60 cm széles szekrényekhez. A matt szürke szín a Wolin sorozat legsokoldalúbb változata – egyaránt jól illik világos és sötét homlokzatokhoz, fa, beton és kő munkalapokhoz, és könnyen integrálható bármilyen stílusú konyhába.
A mosogató finoman barázdált csepegtetővel rendelkezik, amely a csöpögő vizet visszavezeti a kagylóba, és szárazon tartja a munkalapot. A szupervékony, 8 mm-es perem és a matt gránit kompozit felület megfelel a jelenlegi konyhai trendeknek.
Gránit kompozit – szürke szín az anyag teljes vastagságában
A szürke szín a gránit kompozit teljes vastagságán végigfut – a felületi kopások nem látszanak a színben. A matt felület optikailag elrejti a mindennapi használat apróbb nyomait, és a mosogató különösebb gondozás nélkül is megőrzi kifinomult megjelenését. A karcolásokkal, hősokkkal és akár 250 °C-os hőmérséklettel szembeni ellenállás hosszú élettartamot garantál intenzív főzés során.
A mosogató megfordítható – a lefolyó és a szifon balra vagy jobbra is elhelyezhető. A lefolyó automata dugóval van felszerelve. A csomag tartalmaz egy helytakarékos szifont , mosogatógép-csatlakozót és egy előre fúrt lyukat a csapnak.


Wolin sorozat és 10 év garancia
A Wolin SPW-511T a Wolin sorozat szürke változata – ugyanazokkal a műszaki jellemzőkkel és 480 × 780 mm-es méretekkel rendelkezik, mint a bézs SPW-411T és a fekete SPW-711T . Mindhárom változat felcserélhető anélkül, hogy a munkalapot zavarná, ami megkönnyíti a konyha felújítását a jövőben.
A mosogatóra 10 év garancia vonatkozik. Ha bármilyen kérdése van a kompatibilis csaptelepekkel, munkalapokkal vagy a beszereléssel kapcsolatban, örömmel segítünk.
Műszaki paraméterek
| Termékkód | SPW-511T |
| EAN | 5905358233276 |
| Márka | Laveo |
| Sorozat | Wolin |
| Típus | Konyhai mosogató, 1 medencés, csepegtetővel |
| Anyag | Gránit kompozit |
| Felület | Matt |
| Szín | Szürke |
| Tál alakú | Téglalap |
| Szélesség | 480 mm |
| Hossz | 780 mm |
| Tál mélysége | 180 mm |
| Alkalmas szekrénybe | 600 mm |
| Közgyűlés | Felülről a munkalapba süllyeszthető |
| Megfordítható | Igen — csepptálca és lefolyó bal vagy jobb oldalon |
| Csepegtető | Igen — standard/hosszú, barázdákkal |
| Hulladék | 3,5" |
| Dugó | Automatikus |
| Mosogatógép csatlakozás | Igen |
| Akkumulátornyílás | Igen – előre fúrt |
| Hőállóság | Igen (akár 250°C-ig) |
| Karcállóság | Igen |
| Ütésállóság | Igen |
| Elszíneződéssel szembeni ellenállás | Igen |
| Szifon a csomagban | Igen — Helytakarékos |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 1 medencés mosogatók |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 5905358233276 |
| Anyag: | Gránit |
| Csaptelepi nyíls: | 2 |
| Forma: | Téglalap |
| Gyártó: | Laveo |
| Hosszúság: | 780 |
| Magasság: | 185 |
| Medencék száma: | 1 |
| Mélység: | 180 |
| Sorozat: | Laveo Wolin |
| Szélesség: | 480 |
| Szerelés: | fentről beeresztett |
| Szín: | szürke |
| Típus: | Kuchynské drezy - granitový drez |
| Model: | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od: | 600 mm |
| lefolyó átmérő: | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu: | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu: | Áno |
| reverzibilis: | Áno |
| Automatické vypínanie odtoku: | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom: | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu: | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom: | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu: | Áno |
| Sifón v súprave: | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska: | Štandardná/dlhá odkvapová doska |
| Szerelés típusa: | Na zapustenie zhora |
| Lefolyoka típusa: | Automatická |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Laveo egy jól ismert lengyel márka, amely konyhai és fürdőszobai felszerelést kínál. A cég többek között mosdócsapokat, zuhanykészleteket, konyhai csaptelepeket, mosogatókat, páraelszívókat, fürdőszobai kiegészítőket és lefolyókat kínál. A Loot sorozat lehetővé teszi, hogy koherens és érdekes fürdőszobai elrendezést hozzon létre. Ideális a modern minimalista belső terekhez, valamint a hagyományosabb stílusban fenntartott terekhez.

A Laveo termékeket nemcsak érdekes, modern dizájn jellemzi, hanem mindenekelőtt tartósság és víztakarékosság. Az akkumulátorok MO59 sárgarézből készülnek, ami rendkívül erős anyag. Szintén figyelemre méltóak a tartós kerámiafejek, hosszú élettartammal. Az eredeti dizájn, a kiváló minőség és a funkcionalitás jellemzi pontosan a Lolid termékeket. Honnan tudja, hogy a szerelvények tartósak? Hosszú gyártói garancia után. A Loot 8 év garanciát biztosít minden akku testére és fejére, amelyet értékesít!
Kompletna seria wyposażenia kuchni i łazienki, czyli baterie i natryski Pretto od Laveo - YouTube
