Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Rea Orion, Akril sarokkád, bal oldali, 170 cm, REA-W0095
Kód: REA-W0095Termék részletes leírása

Rea Orion — sarokkád 170 cm levehető fedéllel
A balos változatú, 170 cm hosszú Orion sarok akrilkád komplett szettként érkezik, terepszínű burkolattal, lábakkal ellátott fémkerettel és automatikus le- és túlfolyórendszerrel. A fejlett műszaki megoldás a modern esztétikát átgondolt szervizmegközelítéssel ötvözi.
Kiváló minőségű, megerősített akrilból készült, amely kiváló hőszigeteléssel és sima, nem porózus felülettel rendelkezik – a benne lévő víz hosszabb ideig megtartja a hőmérsékletét, és a karbantartása rendkívül egyszerű.
Levehető fedél és automatikus leeresztő rendszer
Egy különálló takarópanel biztosítja a kád alatti térhez való teljes hozzáférést az állandó beszerelés helyett. A szifon tisztítása, a csövek tömítettségének ellenőrzése vagy rendszeres karbantartás esetén a fedél eltávolítható – a kádcsésze károsodásának vagy a csempe lepattogzásának kockázata nélkül .
A kád szifonja kábelmechanizmussal van felszerelve – egy masszív kábel köti össze a vezérlőkereket a lefolyódugóval, így a lefolyót a kerék elforgatásával nyithatja és zárhatja anélkül, hogy a kezével hozzáérne a vízhez . A kerék alatti rés biztonsági túlfolyóként szolgál, és megvédi a fürdőszobát a kiáradástól. Minden látható fém elem krómozott.


Teljes készlet, készen a telepítésre
Az Orion 170 cm-es kád megvásárlásával egy komplett, azonnal beszerelhető szettet kap: akril kádcsészét, fémkeretet állítható magasságú lábakkal, külön takarólemezt és komplett lefolyórendszert króm elemekkel. Nincs szükség további tartozékok vásárlására.
Az Orion modellt úgy tervezték, hogy ideálisan kitöltse a szoba egy sarkát , és a lehető legjobban kihasználja a rendelkezésre álló teret. Ez a változat balos kivitelben kapható – a lefolyó a kádra nézve bal oldalon található. A jobbos változat külön kapható.
Műszaki paraméterek
| Gyártó | Rea |
| Sorozat | Orion |
| Kád típusa | Sarok akril kád |
| Tervezés | Balra (elölről nézve bal oldalon található a lefolyó) |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Megerősített szaniter akril |
| Méretek (H × Sz × M) | 1695 × 750 × 560 mm |
| Hossz | 1695 mm |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 560 mm |
| Lakásépítés | Levehető takarópanel |
| Támogató rendszer | Fém váz állítható magasságú lábakkal |
| Vízelvezető rendszer | Automatikus klikk-csattanó szifon kábelmechanizmussal |
| Túlfolyónyílás | Igen (a vezérlőkerékbe integrálva) |
| Fém elemek felületkezelése | Króm |
| A csomagban | Kádtál + keret lábakkal + álcázó huzat + szifon + klikk-klack dugó |
| Garancia | 24 hónap |
| Termékkód | REA-W0095 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkádak |
|---|---|
| Súly: | 45 kg |
| EAN vonalkód: | 5906366031786 |
| Anyag: | Szaniterakril |
| Gyártó: | Rea |
| Hosszúság: | 1695 |
| Magasság: | 560 |
| Sorozat: | Rea Orion |
| Szélesség: | 750 |
| Szín: | fehér |
| Típus: | Vane - na zabudovanie |
| gyártó kódja: | REA-W0095 |
| A fürdőkád típusa: | rohová, ku stene |
| A készlet tartalmazza: | sifón + výpusť Click-clack |
| Garancia: | 24 hónap |
| EAN: | 5906366031786 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

A Rea az egyik leghíresebb lengyel gyártó, amely fürdőszobai termékek szállítására szakosodott. Több mint 25 éves tapasztalatot és az aktuális trendek ismeretét használja fel, és olyan termékeket kínál, amelyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is. A cég termékskálája zuhanykabinokat és ajtókat, fürdőkádakat és paravánokat, zuhanytálcákat, zuhanytálcákat, zuhanypaneleket, mosdókagylókat, WC -csészéket és bidét, esőzuhanyokat, csaptelepeket és zuhanykészleteket tartalmaz. A formák és felületek széles választéka megkönnyíti a fürdőszobához ideális változat kiválasztását.
