Hansgrohe Raindance Select S, Showerpipe 300 2jet termosztáttal, króm, HAN-27133000
Kód: HAN-27133000
Nincs értékelés
480128 hansgrohe raindance select s showerpipe 300 2jet s termostatom chromova han 27133000
Külső raktáron (2 db)
Várható kézbesítés:
Részletes információ
Termék részletes leírása
hansgrohelogo-1
Termékleírás és paraméterek
  • Tartalma: fejzuhany, kézi zuhany, zuhany termosztát, zuhanycső, csúszka, zuhanyrúd
  • Fejzuhany Raindance Select S 300 2jet
  • A felső zuhany mérete: 300 mm
  • A fejzuhany áramlási típusa: RainAir, Rain
  • Kényelmes áramkiválasztás a Select gombbal
  • Maximális áramlási sebesség 0,3 MPa-nál: 15 l/perc
  • Kézizuhany áramlási típusa: RainAir, Rain, Whirl
  • Min. áramlási/üzemi nyomás: 1 bar
  • Max. áramlási nyomás: 10 bar
  • A zuhanyrúd lerövidíthető
  • A zuhanyrúd átmérője: 25 mm
  • Állítható magasságú kézizuhany tartó
  • A zuhanykar hossza: 460 mm
  • Forgó zuhanykar
  • Ecostat Comfort termosztát
  • Biztonsági biztosíték 40°C-on
  • Állítható melegvíz-korlátozás
  • Alkalmas átfolyásos fűtőberendezéshez
  • Rögzítés módja: falra szerelhető
  • Bemenetek mérete: DN15
  • Csatlakozómenet G ½
  • Távolság 150 ± 12 mm