Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Sapho, SELVA üveg pultra szerelhető mosdó 50,5x38cm, arany, TY319
Kód: TY319Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Üveg ékszerek a fürdőszobádba
A BEAUTY sorozat Sapho Selva mosdója tömör üvegből készült, gazdag arany bevonattal. A fényes felület feltűnő díszítőelemmé válik – visszaveri a fényt, és olyan luxusérzetet kelt, amelyet más anyagok egyszerűen nem tudnak elérni.
Kompakt, 505 × 375 × 135 mm-es méreteinek köszönhetően modern és klasszikus fürdőszobákba egyaránt alkalmas, amelyek reprezentatív megjelenést szeretnének. A 9 kg-os súly az üveg masszív kidolgozását igazolja.
Anyag — fényes üveg
A sima üvegfelület könnyen tisztítható egy nedves ruhával és nem súroló hatású tisztítószerrel áttörölve. Az üveg nem szívja magába a vizet vagy a szennyeződéseket, így nem foltosodik és nem színeződik el.
Az arany dizájn fényes felülettel készült, amely karaktert kölcsönöz a belső térnek, és jellegzetes dizájnelemként szolgál.


Elegáns ovális forma
A mosogató ovális formája időtlen és ergonomikus – a vízcseppek simán folynak a lefolyónyílás felé, a lekerekített élek pedig lágyítják a szaniterek összképét.
Az 505 mm-es szélesség és a 375 mm-es mélység optimális választássá teszi a mosdót egy normál mélységű munkalaphoz, míg a mindössze 135 mm-es magasság világos és légies benyomást kelt még sötét vagy tömör munkalapon is.
Telepítés állványra
A Selva mosdót mosdópultra vagy -szekrényre helyezésre tervezték. Nincs rajta csaplyuk – ezért használatához fali mosdócsaptelep vagy a pultra szerelt mosdó mellé helyezett magas, talapzatos csaptelep szükséges.
A medence nincs túlfolyóval, ezért a lefolyó kiválasztását kell elvégezni – túlfolyó nélküli, kattanós lefolyót ajánlunk (például Sapho TY6401 alátétet a mosogató és a munkalap közé az esztétikus megjelenés érdekében).

Műszaki paraméterek
| Márka | Szapphó |
| Sorozat | SZÉPSÉG |
| Modell | Dzsungel |
| Kód | TY319 |
| Mosogató típusa | Pultmosdó |
| Telepítés | A pozícióért |
| Anyag | Üveg |
| Szín | Arany csillogás |
| Alak | Ovális/Ellipszis |
| Szélesség | 505 mm |
| Mélység | 375 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Akkumulátornyílások száma | Lyuk nélkül |
| Túlcsordulás | Nem |
| Súly | 9 kg |
| Csomagolás | 1 db |
| EAN | 8590913134531 |
| Garancia | 24 hónap |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pult mosdók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 9 kg |
| EAN vonalkód: | 8590913134531 |
| Anyag: | üveg |
| Csaptelepi nyíls: | 0 |
| Forma: | Ovális |
| Gyártó: | Sapho |
| Hosszúság: | 505 |
| Magasság: | 135 |
| Sorozat: | Sapho BEAUTY |
| Szélesség: | 375 |
| Szerelés: | pultra |
| Szín: | Arany |
| Típus: | Sanitárna keramika - umývadlá |
| típusok: | BEAUTY |
| Csomagolás: | 1 |
| Méret: | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Csaptelep furatok száma: | Furat nélkül |
| Túlfolyó: | NEM |
| Forma: | Ovális/Elipszis |
| Garancia: | 2 év |
| Mosdó típus: | Pult mosdó |
| Telepítés: | Állítható |
| EAN: | 8590913134531 |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
