Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Sapho, ICONIC fali zuhanycsaptelep, matt réz, AF011PG
Kód: AF011PGKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zuhany csaptelepek |
|---|---|
| Jótállás: | 6 év |
| Súly: | 2.97 kg |
| EAN vonalkód: | 8590913122620 |
| Gyártó: | Sapho |
| Kezelés: | Pákové |
| Sorozat: | Sapho ICONIC |
| Szerelés: | fali 150 mm |
| Szín: | Réz |
| Típus: | Batérie - sprchové batérie |
| típusok: | ICONIC |
| Csomagolás: | 1 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Kartus átmérő: | 35 |
| Garancia: | 6 év |
| Telepítés: | Fali, 150 mm |
| Működtetés fajtája: | Kar |
| Forma: | Kör alakú |
| 3D modell: | ÁNO |
| EAN: | 8590913122620 |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
