Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Erga Bodo, zuhanyszett esőztetővel és kézi zuhannyal, fényes arany, ERG-YKA-BP.BODO-23-GLD
Kód: ERG-YKA-BP.BODO-23-GLDTermék részletes leírása
Műszaki paraméterek
| Márka | Erg |
| Sorozat | Erga Bodó |
| Típus | Zuhanyoszlop karos keverőcsappal (falra szerelhető) |
| Tartalomkészlet | Karos keverőcsap + esőztető zuhany 23 × 23 cm + kézi zuhany + gégecső + zuhanykar + tartó |
| Akkumulátor vezérlése | Kar, mechanikus |
| Pajzsdísz | Kerámia 35 mm |
| Fejzuhany | 23 × 23 cm, négyzet alakú, vízkőmentesítő |
| Kézi zuhany | Vízkőmentesítő szilikon fúvókák |
| Zuhanycső | 150 cm (1/2"), elcsavarodásgátló rendszer |
| Kapcsoló | Mechanikus nyomás (fej-/kézi zuhany) |
| Kézi zuhanytartó | Spot, állítható magasságú |
| Anyag | Sárgaréz / porszórt acél / ABS műanyag |
| Felületkezelés | Galvanizált arany, fényes |
| Szín | Arany csillogás |
| Szerelési típus | Falra szerelhető, kétlyukú |
| Csatlakozási osztás | 150 mm (130–170 mm beállítás excenterekkel) |
| Vízcsatlakozás | 3/4" |
| A fejzuhany csatlakoztatása | 1/2" |
| Áramlási osztály | Vel |
| Akusztikus csoport | én |
| Üzemi nyomás | 1–5 bar |
| Kód | ERG-YKA-BP.BODO-23-GLD |
⚠ Az aranyozott felület karbantartása: Tisztításhoz csak puha kendőt és a szerelvények kényes dekoratív bevonatainak tisztítására szolgáló termékeket használjon. Ne használjon: savakat, klórt, fehérítőt, oldószereket, súroló tisztítópasztákat vagy üvegtisztítókat. Ezek az anyagok tartósan károsíthatják az aranyozott bevonatot. A szerelés során védje a rozettákat ragasztószalaggal – a szerelés során keletkezett mechanikai karcolások miatti reklamációkat nem fogadjuk el.
Tipp az egységes fürdőszobai megjelenéshez: A fényes arany egy merész árnyalat, amelynek pontos tónusa gyártók között eltérő lehet. Az egységes megjelenés érdekében javasoljuk, hogy ezt a szettet más Erga kiegészítőkkel (mosdó- és kádcsaptelepek, akasztók, WC-papírtartók) kombináld – az árnyalatok harmonizálnak, és elkerülheted a gyártók közötti apró színbeli eltéréseket.
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!




